Google překladač: English Deutsch

Podavač tyčí Haas, který byl navržen a postaven přímo pro CNC soustružnická centra Haas ST-10 až ST-35 a stroje řady DS, se připojuje přímo k systému řízení Haas a je poháněn soustružnickým centrem. Rychlá nastavení a rychlé výměny – to odlišuje nový podavač tyčí Haas od konkurence. Vyznačuje se inovativní pojízdnou konstrukcí, která poskytuje snadný přístup k zadní části vřetena soustruhu pro rychlejší změny nastavení adaptéru vodítka a samotného vodítka.

haas obr2

Stačí jednoduše sešlápnout pedál a podavač tyčí se odsune, aby umožnil přístup. Po zasunutí zpět se podavač tyčí zajistí na místě, aby nemohlo dojít k náhodnému posunu nebo vychýlení. A nastavení výšky podavače je snadnější než dříve. Provádí se pomocí jednoho ručního kolečka, které je umístěno tak, abyste dobře viděli na přesné nastavení. Tlačné tyče QuickChange se zajistí na místě bez potřeby nástrojů a obě velikosti lze pohodlně uložit v krytu podavače tyčí.

Pro zkrácení délky cyklů podavač tyčí Haas používá nový systém postupné přepravy tyčí s řemenovým náhonem, který je sedmkrát rychlejší než předchozí verze a nabízí velmi vysoké rychlosti zasouvání. Optické senzory přesně určují polohu tyče, dokonce i u tyčí se sraženými hranami a roztřepenými konci, a vodiče z nerezové oceli na plnicím zásobníku zajišťují mnohem snadnější posuv tyčí k místu nakládání. Dokonce i čtverhranný a šestihranný tyčový materiál plynule klouže do nového zásobníku tyčí.
Díky integraci s řízením Haas se všechny parametry podavače tyčí nastavují přímo na soustruhu. Přehledné ikony na obrazovce indikují, zda je podavač tyčí mimo svou polohu, má otevřené víko nebo potřebuje zajistit na místě.

www.HaasCNC.com

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news