Google překladač: English Deutsch

Pro měřicí stroje HELICHECK PRO, HELICHECK PLUS a jejich verze LONG nabízí společnost WALTER jako volitelné příslušenství 3D snímač pro plně automatické měření a digitalizaci nástrojů a obrobků. Pokud se geometrie břitu (stoupání a rozteč spirály) řezných nástrojů liší mezi jednotlivými břity, pak hovoříme o vysoce výkonných nástrojích. Ty kladou velké nároky nejen na výrobu, ale také na měření. Vzhledem k mnoha měnícím se parametrům, které lze stěží měřit klasickou optickou metodou, se doporučuje mnohem rychlejší 3D laserové skenování pomocí přístroje WALTER HELICHECK 3D. U některých parametrů je pro úplnost měření zapotřebí přesnější konvenční měřicí zařízení. Proto pro náročné nástroje, jako jsou nástroje běžně používané v automobilovém, leteckém nebo lékařském průmyslu, dosud byly nutné dva měřicí stroje. S novým volitelným 3D laserovým snímačem to již neplatí.

WALTER-3D-Sensor-for-Measuring-machines 1

DVA STROJE V JEDNOM
3D laserové měření je nyní k dispozici jako volitelné příslušenství pro měřicí stroje HELICHECK PRO a HELICHECK PLUS. "To znamená, že zákazníci mají k dispozici dva měřicí stroje v jednom", vysvětluje Siegfried Hegele, Aplikační Produktový Manažer. Nejprve 3D senzor naskenuje obrobek do souboru (mračna) bodů a tímto vytvoří jeho digitální model. Na základě tohoto modelu pak lze provádět měření. Odchylky v nástroji lze zjistit překrytím tohoto mračna bodů s konstrukčním modelem. "Zákazníci, kteří mají více výrobních závodů, mohou porovnávat skeny nástrojů z různých míst a zjišťovat tak výrobní rozdíly." říká Hegele.

NOVÁ GENERACE 3D SKENERŮ
Volitelný laserový snímač pochází z nejnovější generace snímacích technologií. Nový 3D snímač má čtyřikrát vyšší rozlišení než u stávajícího řešení a měřicí stroj, který je vybaven špičkovým počítačem, dokáže toto množství dat zpracovat za stejnou dobu. Úhel natočení skenovací hlavy byl navíc rozšířen o 55°, což umožňuje kompletní skenování vyměnitelných destiček.

www.walter-machines.de

Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news