Google překladač: English Deutsch

Hypertherm, celosvětově přední představitel technologie řezání kovů plazmovým obloukem, představuje sadu spotřebních dílů All-in-one, s jejíž pomocí mohou vlastníci systémů Powermax plně využít všestrannosti svých systémů.

Univerzální sada spotřebních dílů All-in-One je určena pro ruční řezání. Přestože se obsahy sad liší podle příslušného používaného systému Powermax, uživatelé zde mohou najít až tři různé typy spotřebních dílů:


1. Spotřební díly s ochranným terčíkem pro každodenní řezání technologií taženého řezání podle linky nebo šablony
2. Spotřební díly pro drážkování určené pro nejnáročnější úkony odstraňování kovu
3. Spotřební díly FineCut pro nejkvalitnější řezání tenkých kovů


Vedle pohodlného výběru sady spotřebních dílů All-in-One nabízejí i výrazné úspory ve srovnání se samostatným nákupem jednotlivých spotřebních dílů. Přiobjednání jednotlivých spotřebních dílů ze sad All-in-One je snadné, neboť přímo nad příslušným spotřebním dílem v sadě je uvedeno číslo dílu a popis dílu. Štítky označující obsah sad jsou přeloženy do několika jazyků.
„Systémy Powermax představují ideální nástroj pro řadu aplikací. Tyto sady All-in-One demonstrují vysokou univerzálnost systémů pro každodenní řezání, řezání v obtížně přístupných místech, drážkování a přesné řezání tenkých plechů,“ uvedl Clayton Gould, manažer produktového marketingu oddělení hořáků a spotřebních dílů Hypertherm. „Originální spotřební díly Hypertherm jsou zárukou, že systémy Powermax vám nabídnou všestrannost a výkonnost, díky kterým budou jediným
potřebným nástrojem, bez ohledu na práci, kterou je třeba udělat.“ Více informací o nových sadách najdete na webové stránce www.hypertherm.com/consumablekits.

Hypertherm dále nabízí interaktivní školicí modul prostřednictvím organizace Hypertherm Cutting Institute. Bezplatný 20 minutový modul Spotřební díly: Péče a optimalizace, který je k dispozici v angličtině, pomáhá lidem rozpoznat různé typy spotřebních dílů, sledovat jejich výkonnost a poznat správný čas výměny spotřebních dílů.

Hypertherm navrhuje a vyrábí nejmodernější systémy pro plazmové řezání, které se používají v řaděprůmyslových odvětvích, jako jsou stavba lodí, výroba a opravy automobilů. Produktová řada zahrnuje ruční a mechanizované systémy a spotřební díly pro řezání plazmou, stejně jako systémy CNC a výškové regulátory. Systémy Hypertherm si získaly důvěru díky své výkonnosti a spolehlivosti, čímž zajišťují vyšší produktivitu a ziskovost desítkám tisíc firem. Prestiž této společnosti v oblasti plazmové inovace sahá až do roku 1968, kdy společnost Hypertherm představila řezání plazmou, kdy plazmový oblouk je koncentrován pomocí vstřikování vody. Ve společnosti Hypertherm pracuje více než 1 000 zaměstnanců a s pomocí svých partnerských zastoupení je firma aktivní v celosvětovém měřítku.

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news