Google překladač: English Deutsch

gibbs obr1Nové funkce GibbsCAM byly představeny na konferenci SolidWorks World 2013 pod heslem: Snadnost, rychlost, výkonnost. Gibbs and Associates, společnost vyvíjející GibbsCAM, software pro programování CNC obráběcích strojů, prezentovala jako certifikovaný partner na konferenci SolidWorks World 2013 nové funkce GibbsCAM na součásti vymodelované konstrukčním software SolidWorks. Po načtení součásti do GibbsCAM bylo předvedeno snadné, rychlé a výkonné načtení prvků ze stromu prvků a jejich následné obrobení. Aby bylo vidět, jak GibbsCAM šetří cenný čas po konstrukční změně součásti, bylo dále ukázáno, jak GibbsCAM načte revidovanou součást, automaticky rozpozná změny, aktualizuje obráběcí procesy a generuje nový NC program.

Tím byl dokázán přínos integrace SolidWorks a GibbsCAM při přípravě NC programů a zajištění rychlé reakce na požadavky na technické změny.
Další funkce, která šetří čas uživatelům SolidWorks, je Automatické rozpoznávání prvků v GibbsCAM (AFR) a Správce děr. Správce děr v GibbsCAM je integrován s Průvodcem dírami v SolidWorks a umožňuje automaticky načítat, rozpoznávat a obrábět díry. Správce děr načítá všechny atributy na dírách, vytvořených Průvodcem dírami v SolidWorks, a automaticky generuje seznam nástrojů a technologických procesů.
GibbsCAM zachovává i všechny barvy použité na modelech SolidWorks. Protože barvy, použité při konstrukci, často přenášejí informaci o výrobním procesu, zachování těchto barev zlepšuje komunikaci mezi konstrukcí a výrobou, snižuje chybovost a urychluje přípravu NC programů.

www.t-support.cz

Teximp

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..