Google překladač: English Deutsch

Nové funkce GibbsCAM byly představeny na konferenci SolidWorks World 2013 pod heslem: Snadnost, rychlost, výkonnost. Gibbs and Associates, společnost vyvíjející GibbsCAM, software pro programování CNC obráběcích strojů, prezentovala jako certifikovaný partner na konferenci SolidWorks World 2013 nové funkce GibbsCAM na součásti vymodelované konstrukčním software SolidWorks. Po načtení součásti do GibbsCAM bylo předvedeno snadné, rychlé a výkonné načtení prvků ze stromu prvků a jejich následné obrobení. Aby bylo vidět, jak GibbsCAM šetří cenný čas po konstrukční změně součásti, bylo dále ukázáno, jak GibbsCAM načte revidovanou součást, automaticky rozpozná změny, aktualizuje obráběcí procesy a generuje nový NC program.

gibbs obr1

Tím byl dokázán přínos integrace SolidWorks a GibbsCAM při přípravě NC programů a zajištění rychlé reakce na požadavky na technické změny.
Další funkce, která šetří čas uživatelům SolidWorks, je Automatické rozpoznávání prvků v GibbsCAM (AFR) a Správce děr. Správce děr v GibbsCAM je integrován s Průvodcem dírami v SolidWorks a umožňuje automaticky načítat, rozpoznávat a obrábět díry. Správce děr načítá všechny atributy na dírách, vytvořených Průvodcem dírami v SolidWorks, a automaticky generuje seznam nástrojů a technologických procesů.
GibbsCAM zachovává i všechny barvy použité na modelech SolidWorks. Protože barvy, použité při konstrukci, často přenášejí informaci o výrobním procesu, zachování těchto barev zlepšuje komunikaci mezi konstrukcí a výrobou, snižuje chybovost a urychluje přípravu NC programů.

www.t-support.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..