Google překladač: English Deutsch

CNC invest, s.r.o. jako tradiční vystavovatel mezinárodního strojírenského veletrhu MSV a IMT v Brně a výhradní zástupce firmy OKUMA, představí na letošním veletrhu zcela novou generaci dvouvřetenového soustruhu Okuma LT2000 EXM-3TY a také novou „ECO" řadu soustruhů Okuma Genos L, vystavením dvouosého soustruhu GENOS L200 M.

cnc obr2

Magnetem pro návštěvníky veletrhu bude zejména stroj ze zcela nové generace dvouvřetenových CNC soustruhů se třemi revolverovými hlavami, každá pro 16 poháněných nástrojů – OKUMA LT2000 EXM-3TY. Stroj má dvě plnohodnotná vřetena s max. otáčkami 6 000 ot/min a s výkonem 11,5 kW. Praktické ukázky obrábění na tomto stroji jistě zaujmou každého výrobce, který chce výrazně zvýšit produktivitu a racionalizaci při zachování špičkové přesnosti a dlouhodobé kvality své produkce. Ze stejné výrobní stáje zde bude i další obráběcí centrum OKUMA Genos L200-M, jako představitel nové „ECO" řady soustruhů OKUMA. Pro konstrukci tohoto stroje Okuma spojila prvky z již dříve osvědčených řad strojů a vytvořila sérii, která je zákazníkovi cenově blízko. Díky tomu tento stroj vykazuje velmi dobrý poměr „cena – výkon" při zachování standardů přesnosti, tuhosti a celkového komfortu strojů OKUMA. Tento stroj bude navíc představen v součinnosti s robotem.

V naší expozici dále vystavujeme dlouhotočný soustruh firmy Citizen – Cincom M332-V. Stroj je vybaven osou Y na revolverové hlavě, čímž získává již tak všestranná a vysoce efektivní řada dlouhotočných automatů na unikátní flexibilitě a dokonalosti. Názorná ukázka obrábění na stroji Cincom M332-V je samozřejmostí.

cnc obr1

JET CENTER SUGINO

Další velmi zajímavou novinkou, poprvé představovanou na veletrhu v Brně, bude JET CENTER SUGINO – vysoce produktivní mycí a odjehlovací zařízení určené pro výrobní linky. Stroje Jet Clean Center jsou unikátní kombinací CNC obráběcího centra se systémem vysokotlakého vodního paprsku. Stroje pracují se jmenovitým tlakem 35 a 50 MPa. Speciálně vyvinutá technologie výroby a rozvodu vysokotlaké vody je přiváděna do šestipolohové revolverové hlavy se šesti tryskami, které za pomoci rotačního stolu nebo výkyvné kolébky umožňují čištění např. bloku motoru nebo komplikované hydraulické kostky, popř. i odjehlení součástí.

Firma CNC invest kromě hlavní divize zaměřené na CNC obráběcí stroje je i tradičním dodavatelem měřících sond a odměřovacích systémů MAGNESCALE™, dutinových mikrometrů MICROTEST a nově i upínacích nástrojů PUMORI.

Budoucnost měřicí techniky vám chceme zpřístupnit rozsáhlou nabídkou digitálních měřicích sond MAGNESCALE™. Princip MAGNESCALE™ je funkční princip, který je využit u měřících sond série DG a DK. Měřící sondy série DK a Interface-Moduly série MG byly speciálně vyvinuty pro flexibilní, vícepolohová měřicí zařízení a jsou extrémně odolné proti znečištění. Jsou použitelné v měřícím rozsahu 0,5; 0,10; 0,12; 0,20 a 30 mm.Vlastní je jim rozlišení max. 0,1 μm a přesnost ±0,5 μm v celém jejich měřicím rozsahu.

OKUMA LT2000 EXM-3TYDvouvřetenový CNC soustruh nové generace OKUMA LT2000 EXM-3TY

Mezi dodavateli kvalitních nástrojů pro obráběcí stroje se objevil nový hráč – PUMORI-SIZ – jeden z největších ruských výrobců nástrojů a vybavení, který využívá velmi kvalitní železnou rudu, podmínku nutnou pro dosažení špičkové jakosti těchto nástrojů. Nástroje firmy PUMORI jsou snadno ovladatelné, spolehlivé a přesné v nepřetržitém provozu, samozřejmostí je i vysokorychlostní obrábění. Firma PUMORI se stále snaží jít kupředu ve vývoji a důkazem je bezkonkurenční patent – speciální svěrací kroužek pro nejpevnější upnutí. Další inovací prošlo i chlazení nástrojů PUMORI. Tato nová technologie ,,Cold Ionized Air" (chlazení ionizovaným vzduchem) umožňuje zvýšení rychlosti řezání nástrojů 1,5–2× i při obrábění tvrdé slitiny, snižuje náklady na zařízení a radikálně zvyšuje životnost nástrojů. Konstrukce systému je jednoduchá, výrazně levnější a ekologičtější než u chlazení kapalinou.

www.cnc-invest.cz
MSV, hala P, stánek 27

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news