Google překladač: English Deutsch

Společnost MGM Tábor byla založena v roce 1991. Jedná se o 100% českou společnost. Společnost vyrábí vysoce výkonné a produktivní CNC stroje pro termické dělení kovových materiálů autogenní a plazmovou technologií. CNC pálicí stroje vlastní konstrukce vynikají svojí robustností a vysokou provozní spolehlivostí. Díky průběžné aplikaci vlastních praktických zkušeností a nových poznatků z oboru termického dělení při konstrukci a výrobě nových strojů je zajištěno zachování špičkové technické úrovně vyráběné produkce. Ke kompletaci vyráběných strojů jsou využívány výhradně komponenty od renomovaných producentů. Každý vyrobený stroj prochází před vlastní expedicí ke koncovému uživateli sofistikovaným testovacím procesem sloužícím k odhalení jakýchkoli případných výrobních nedostatků.

MGM DBA

Velmi důležitým parametrem pro uživatele pálicích strojů z produkce společnosti MGM Tábor je velmi vysoký poměr cena/výkon. Stroje jsou vyráběny v pracovních rozměrech, které umožňují použití všech běžně dostupných rozměrů tabulí plechu. Krom technologií pro termické dělení kovů, mohou být stroje z produkce MGM Tábor vybaveny i dalšími doplňkovými technologiemi, jako jsou mechanické značení, inkoustové značení, navrtávání či vrtání, 3D plazma pro plazmové úkosové řezání, plně automatická 3-hořáková hlava s nekonečnou rotací pro úkosové autogenní řezání, fiber laser či technologie MIG/MAG sváření.

MGM propal 01


Vlajkovou lodí společnosti MGM Tábor je CNC pálicí stroj OMNICUT. Jedná se o stroj určený pro použití jak autogenní, tak i plazmové technologie dělení materiálu. V případě potřeby může být stroj této řady vybaven i dalšími doplňkovými technologiemi. Stroje řady OMNICUT nabízejí tedy svým potenciálním uživatelům velmi vysokou míru variability pro řešení potřeb konkrétního výrobního procesu. Další produktovou řadou jsou stroje ARROW. Jedná se o speciály kompaktní konstrukce určené téměř výhradně pro plazmové dělení. Stroje řady ARROW jsou vyráběny v pracovních rozměrech od 1×2 m po 2×8 m.
Kontinuální vývoj řídicího SW probíhá v rámci vlastního vývojového týmu. Do jednotlivých zakázek jsou vždy zakomponovány konkrétní zákaznické potřeby a požadavky. Významnou předností všech strojů vyrobených společností MGM Tábor je jejich bezúdržbové provedení. Nákupem investičního celku u společnosti MGM Tábor získává každý zákazník komplexní řešení jeho výrobních potřeb v oblasti termického dělení kovů na špičkové světové úrovni.
Komponenty používané při výrobě strojů jsou té nejvyšší kvality, což zajišťuje následný bezproblémový chod zařízení se zcela minimálními nároky na údržbu, dlouhodobou provozní spolehlivost a minimální provozní náklady. Společnost MGM Tábor obsluhuje zákazníky na 5 kontinentech. K jejím významným přednostem patří také rychlý a profesionální servis.
Společnost MGM Tábor věnuje svým stávajícím i potenciálním zákazníkům maximální pozornost. Je schopna pomoci při hledání optimálního řešení Vašich výrobních potřeb od samého počátku. Zkušený a kvalifikovaný personál společnosti MGM Tábor Vám pomůže s podrobnou specifikací potřebné technologie pro Vaši výrobu. V oblasti vyráběného portfolia zajišťuje společnost pro svou klientelu též profesionální poradenství.Ve snaze o další zkvalitnění služeb zákazníkům se společnost MGM Tábor rozhodla rozšířit portfolio dodávaných produktů také o stroje a zařízení zajišťující výrobní procesy bezprostředně navazující na vlastní termické dělení kovových materiálů – sváření, a také o zařízení pro některé typy mechanického dělení – strojní pily.
Ve snaze o maximální míru spokojenosti svých zákazníků nabízí společnost MGM Tábor i velmi zajímavou délku dodacích lhůt na dodávaná zařízení. Vlastní dodávkou strojního zařízení však péče o zákazníka nekončí. Samozřejmou součástí služeb poskytovaných společností MGM Tábor je komplexní záruční i pozáruční servis, a také dodávka potřebných spotřebních a náhradních dílů, které jsou nutné pro zajištění dlouhodobého bezproblémového chodu dodaných zařízení. O tom, že společnost MGM Tábor dělá svou práci dobře, svědčí dlouhá řada spokojených uživatelů jejích strojů.

www.mgm-tabor.eu

MGM OMNICUT DSCN0262

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..