Google překladač: English Deutsch

Společnost Sandvik Coromant, která se specializuje na obráběcí nástroje a nástrojové systémy, představila vysoce přesné hydraulické sklíčidlo pro soustružnické operace, které nabízí nejlepší ochranu proti vytahování nástrojů na trhu. Sklíčidlo CoroChuck® 935 je navrženo tak, aby umožňovalo rychlé, tuhé, bezpečné, dlouhodobě opakovatelné a s časem neměnné upnutí.

sandwik1

Je-li zaručeno bezpečné upnutí, mohou strojírenské podniky s jistotou provádět náročné soustružnické operace, včetně takových, které vyžadují dlouhé vyložení nástroje. CoroChuck 935 reálně zaručuje upnutí tyče v délce čtyřnásobku jejího průměru. Toto nové hydraulické sklíčidlo, které bylo vyvinuto pro použití na soustruzích, soustružnických centrech a víceúčelových strojích typu turn-mill, pokrývá naprostou většinu nejběžnějších typů rozhraní obráběcích strojů.

„Za vysokým stupněm bezpečnosti, který nabízejí sklíčidla CoroChuck 935, stojí konstrukční principy založené na technologii Fulcrum," vysvětluje Åke Axner, globální produktový manažer pro oblast integrace strojů a obráběcích procesů ze společnosti Sandvik Coromant. „Tenká pájená membrána, která zajišťuje optimalizovanou upínací funkci, se rozpíná tak, že na obou koncích vytváří dvě samostatné opěrné plochy (fulcrums). Tato koncepce zaručuje, že upínací síla zůstává při každém dalším použití stále stejná, a poskytuje nejlepší možnou ochranu proti vytahování nástrojů a tlumicí funkci."

www.sandvik.coromant.com

sandwik2

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..