Google překladač: English Deutsch
Inzerce

sandwik1Společnost Sandvik Coromant, která se specializuje na obráběcí nástroje a nástrojové systémy, představila vysoce přesné hydraulické sklíčidlo pro soustružnické operace, které nabízí nejlepší ochranu proti vytahování nástrojů na trhu. Sklíčidlo CoroChuck® 935 je navrženo tak, aby umožňovalo rychlé, tuhé, bezpečné, dlouhodobě opakovatelné a s časem neměnné upnutí.

Je-li zaručeno bezpečné upnutí, mohou strojírenské podniky s jistotou provádět náročné soustružnické operace, včetně takových, které vyžadují dlouhé vyložení nástroje. CoroChuck 935 reálně zaručuje upnutí tyče v délce čtyřnásobku jejího průměru. Toto nové hydraulické sklíčidlo, které bylo vyvinuto pro použití na soustruzích, soustružnických centrech a víceúčelových strojích typu turn-mill, pokrývá naprostou většinu nejběžnějších typů rozhraní obráběcích strojů.

„Za vysokým stupněm bezpečnosti, který nabízejí sklíčidla CoroChuck 935, stojí konstrukční principy založené na technologii Fulcrum," vysvětluje Åke Axner, globální produktový manažer pro oblast integrace strojů a obráběcích procesů ze společnosti Sandvik Coromant. „Tenká pájená membrána, která zajišťuje optimalizovanou upínací funkci, se rozpíná tak, že na obou koncích vytváří dvě samostatné opěrné plochy (fulcrums). Tato koncepce zaručuje, že upínací síla zůstává při každém dalším použití stále stejná, a poskytuje nejlepší možnou ochranu proti vytahování nástrojů a tlumicí funkci."

www.sandvik.coromant.com

sandwik2

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2018  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce