Google překladač: English Deutsch
TESA

ewm1Společnost EWM AG rozšiřuje sortiment svařovacích hořáků MIG/MAG o řadu PM pro profesionální uživatele. Nově vytvořené držadlo i po delší dobu zaručuje příjemný úchop a díky pohybem řízenému LED světlu osvětlí pracovní oblast. Volitelně jsou k dostání funkční hořáky: Umožňují dálkovou regulaci parametrů svařování. Integrovaný barevný displej zajišťuje dobrou čitelnost parametrů svařování a svářeče informuje o aktuálním svařovacím úkolu.

Hořák PM díky osvědčené kvalitě EWM přispívá ke zlepšení vlastností při svařování a kvality svarů. Rozstřik při svařování lze zřetelně redukovat, což ušetří dodatečnou práci. Také se oproti obvyklým svařovacím hořákům výrazně sníží spotřeba opotřebitelných dílů, a to zase nabízí velký potenciál pro úspory. Standardní svařovací hořáky řady PM, stejně jako všechny svařovací hořáky EWM, lze použít u každého běžného svařovacího přístroje s centrální přípojkou Euro (EZA).

Další komfort je ve tvrdém každodenním svářecím životě vždy vítán. EWM díky novému hořáku umožňuje mnohem snadnější práci: Jeho držadlo je s pryžovými vložkami ergonomicky vytvarováno tak, aby člověk a stroj tvořili téměř organickou jednotku. S inovativním chráničem proti zlomu, vyváženým designem a sníženou váhou přispívá novinka z Mündersbachu k neunavujícímu svařování i ve vynucených polohách.

Více světla pro lepší výhled
Excelentní výsledky svařování vyžadují optimální osvětlení pracovní oblasti. Integrované LED světlo nového hořáku PM společnosti EWM zajistí, aby bylo například i na tmavých místech obrobku všechno dobře vidět. Aktivuje se automaticky, jakmile se svařovací hořák uvede do pohybu. Tato nezávislost na tlačítku hořáku chrání před chybnou obsluhou a nechtěným zapálením svařovacího oblouku při pohybu na konstrukčním dílu.

Standardní hořák v prémiové kvalitě
Svůj debut oslaví nový hořák PM EWM ve spojení s novým multiprocesním svařovacím přístrojem MIG/MAG Titan XQ. Může ale být používán v provedení jako standardní hořák také se všemi dalšími svařovacími přístroji MIG/MAG – díky centrální přípojce Euro.

Vybaveno pro Průmysl 4.0
U standardního svařovacího hořáku může být tlačítko hořáku volitelně namontováno nahoře. Navíc máte možnost vybrat funkční hořák, který umožňuje dálkové nastavení svařovacích parametrů. Grafický displej OLED pohodlně ukazuje nastavené parametry svařování přímo na pracovišti. Díky High-End variantě RD3X má svářeč při použití ewm Xnet prostřednictvím správy konstrukčních dílů přístup k plánu sledu svářecích operací. Parametry svařování budou automaticky nastaveny systémem z uloženého postupu ke svařování. Náklady na nastavování klesnou a je zajištěna konstantní kvalita, tak lze Průmysl 4.0 integrovat do každodenní svařovací praxe.

Pro každou potřebu správný svařovací hořák
Je jedno, jaké požadavky má uživatel na chlazení, hrdlo a velikost hořáku, nový hořák PM EWM je k dostání v početných variantách. Zákazníci se mohou rozhodnout pro model, který nejlépe odpovídá individuálním oblastem použití: Je možné volit plynové nebo vodní chlazení jakož i krátké anebo dlouhé hrdlo. Rozsah svařovacího proudu dosahuje až 550 A. Všechny svařovací hořáky jsou k dostání jako funkční hořáky.

Svařovací hořák, který se vyplatí
Robustní zpracování, trvalá kvalita a velkorysé dimenzování všech komponent – tyto vlastnosti typické pro výrobky EWM spojuje nový hořák PM. Boduje dokonce i při trvalém 3směnném provozu – i pokud jde o úspornost. Na jedné straně klesá množství chyb díky bezporuchovému vedení drátu, vynikajícímu pokrytí oblasti svařovacího oblouku plynem a bezpečnému proudovému kontaktování. Na druhé straně se snižuje spotřeba opotřebitelných dílů díky velkému průřezu materiálu proudových špiček (M7/M9 místo M6/M8, jak je v oboru obvyklé). Díky výrazně lepšímu odvádění tepla nedochází k přehřátí a prodlužují se doby životnosti. Malá spotřeba ochranného plynu pomocí zabránění ztrátám plynu a málo dodatečné práce minimalizací rozstřiku v důsledku optimálního designu trysky navíc přitáhne zvláštní pozornost podnikových nákupčích, neboť poznají, že: se nový hořák PM společnosti EWM vyplatí.

ewm2

ewm3

ewm4

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červenec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..