Google překladač: English Deutsch

Odmašťovací stoly firmy QTS CZ, s.r.o. umožňují vyřešit s minimálními náklady problém kvalitního odmašťování při dodržení požadovaných norem a předpisů. Racionálně řešené konstrukce a zapojení dovoluje zprovoznění stolů bez stavebních úprav. Nepotřebnost technického odvodu vzduchu dělá z tohoto zařízení velmi efektivního pomocníka pro každou dílnu. Energetický příkon stolů je rovný použití jedné 40W žárovky.

stul_1.jpg

Praxí bylo prokázáno, že při úspoře ekologických odmašťovacích stolů a kapalin firmy QTS CZ, s.r.o. dochází k úspoře až 80 % běžných odmašťovacích prostředků.
Zařízení je připraveno k provozu připojením k elektrické síti 230 V. Sepnutím ručního spínače je uvedeno do chodu čerpadlo, které dopravuje na pracovní plochu mycí kapalinu. Speciální průtokový štětec umožňuje mechanické narušení hrubých nečistot a zaschlé mastnoty. Povrch znečištěného dílu dočistí kapalina chemickým působením. Hrubé nečistoty se usazují na dně sudu, kam použitá kapalina stéká. Pro další použití je čerpána ze dvou třetin výšky sudu. Tato technologie zaručuje nejen využití vždy nejčistší kapaliny, ale i její dlouhodobou použitelnost. Mnohaletou praxí byly zjištěny následující ukazatele: náplň o objemu 50 l dokáže spolehlivě odmašťovat v malém dílenském provozu (domácí autodílny, opravy elektrického nářadí, zahradní techniky atd.) po dobu jednoho roku a déle. Platí zde jednoduché pravidlo – čím větší dílna, tím kratší použitelnost náplně. Stejné pravidlo platí u náplně o objemu 160 l. Průměrná doba mezi výměnami se tak u obou objemů pohybuje okolo 18 měsíců.
Pokud zákazník není zcela spokojen s vybraným typem kapaliny (například z důvodu jiného sortimentu odmašťovaných díl, lze při následující výměně provést její změnu podle nabídky.
http://www.qts.cz
Autor: Ing. Václav Matys