Google překladač: English Deutsch

mag2 obr1Používání závitořezů je nejefektivnějším řešením pro snížení vytíženosti drahých strojů jako jsou horizontky či obráběcí centra. Zanedbatelnou investicí získáte stroj, kterým dokážete jednoduše a efektivně řezat závity od malých po rozměrnější závity až do M30. Pohon strojů je zabezpečený buď pomocí pneumatické jednotky, nebo elektromotorem s bezkartáčovou technologií vyznačující se jednoduchým bezúdržbovým provozem.

Všechny závitořezy jsou osazené vícesměrnou otočnou hlavou, kterou dokážete řezat závity pod jakýmkoli úhlem bez nutnosti náročného nastavování kolmosti na stroji. Flexibilita a kolmost je zabezpečená dvoj anebo troj kloubovým pantografickým ramenem, podle velikosti a tipu stroje. Tuhost a zároveň nízká hmotnost strojů je docílena použitím odlitků a profilů ze slitin hliníku. Všechna kloubová spojení jsou vyvložkována a osazena kuličkovými ložisky, což umožňuje plynulou a jednoduchou manipulaci.

Pantografické závitořezy
Závitořezy Volumec se vyznačují svojí spolehlivostí a velkým rozsahem závitování od M2 do M36 a akčním rádiusem až 1 900 mm. Pohonnou jednotkou je buď pneumatický nebo bezkartáčový elektromotor.

Pneumatické závitořezy
Vyznačují se vysokým výkonem až do závitu M30, při pracovním tlaku 6 barů. Dlouhá životnost s minimálními náklady na údržbu. Lze dodat navíc automatický přimazávací systém s integrovanou nádobkou na olej přímo v rameni stroje.

Elektrické závitořezy
Všechny el. varianty mají motory s bezkartáčovou technologií a spolu s planetovou převodovkou zajišťují naprosto tichý chod a dlouhou životnost. Otáčky lze plynule regulovat pomocí potenciometru. Závitořezy lze doplnit o automatické přimazávání, tak jako u pneumatické varianty, navíc lze el. variantu osadit hloubkovým senzorem, který při dosažení požadované hloubky závitu automaticky přepne na reverzní otáčky.

Vyvážená kloubová ramena EASY ARM
V poslední době velmi žádaná vyvážená kloubová ramena EASY ARM mají široké uplatnění v celé řadě odvětví. Kloubová ramena lze osadit jak vzduchovými, tak elektrickými nástroji, jako jsou např. brusky, frézky, šroubováky, vrtačky. EASY ARM se vyrábí v provedení dvouramenné, tříramenné, ale také jako čtyřramenné provedení. Rozdílné hmotnosti nástrojů jsou pak vyvažovány pomocí odlehčovacích pružin. EASY ARM mají pracovní rádius ramen až 1 900 mm a je možné je vybavit nástroji od 1 do 20 kg.

www.magcentrum.cz

mag2 obr3

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..