Google překladač: English Deutsch
pevné ložisko s maximální nosností i při extrémních provozních podmínkách

NKE AUSTRIA GmbH představuje své dvouřadé válečkové ložisko bez klece řady NNF. Ložiska steyerského výrobce válečkových ložisek se vyznačují kompaktní konstrukční formou a maximální nosností. Jsou oboustranně utěsněná a hodí se i pro použití v extrémních provozních podmínkách. Typické možnosti použití dvouřadých válečkových ložisek bez klece jsou například lanové a vodící kladky.

Maximální radiální nosnost válečkových ložisek řady NNF je dosažena provedením bez klece, to znamená, že ložiska mají největší možný počet válečků ve stanoveném příčném řezu ložiska. Jsou vhodná pro nižší až střední počty otáček a mohou zachytit axiální síly i klopné momenty v obou směrech. NNF válečková ložiska jsou oboustranně utěsněna kluzným těsněním, aby bylo zabráněno průniku prachu a stříkání vody do ložiska. Speciálně vyladěné mazivo umožňuje použití i při extrémních provozních podmínkách. Mazací otvory ve vnějším a vnitřním prstenci umožňují jednoduché mazání přes hřídel nebo plášť.

Dvouřadá válečková ložiska bez klece mohou být použita například při ukládání lanových a vodících kladek. Díky užšímu vnějšímu prstenci se lze obejít i bez dodatečných distančních kroužků nebo dutinek. Dvě vzpěrné drážky na kroužku vnějšího prstence, které slouží k jednoduché axiální fixaci ložiska, umožňují zjednodušenou konstrukci uložení lanovnice. Pro zvýšenou ochranu proti korozi jsou ložiska k dostání i se zvláštní vrstvou SQ171, která splňuje požadavky RoHS, nebo s brunovaným povrchem pro zlepšení tribologických vlastností. Dále mohou být dodávána ložiska pro specifické použití v různých třídách co se vzduchu a tolerance týče.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news