Google překladač: English Deutsch

Nový portálový řezací stroj COMBIREXTM DX byl vyvinut za účelem plnění požadavků výrobních podniků a dílen různých velikostí. Svým modulárním vývojovým konceptem ESAB CUTTING SYSTEMS umožňuje každému výrobci zvýšení produktivity na úseku autogenního a plazmového řezání, ať už se přitom jedná o údržbu nebo sériovou výrobu komponent. COMBIREX™ DX nastavuje nový standard v ohledu na flexibilitu a preciznost. Přizpůsobí se vašim požadavkům a dá se používat jako plazmový, autogenní nebo kombinovaný plazmový autogenní řezací stroj. V čistě autogenním provozu mohou pracovat až čtyři hořáky najednou, v kombinovaném provozu je možný jeden plazmový hořák a tři autogenní hořáky. Inteligentní automatická plynová konzola je založena na proporcionálních ventilech a nastavuje průtoky plynů při propalech a řezání v poměru k řezanému výpalku, a to nezávisle na tloušťce materiálu a počtu hořáků. S minimálním úsilím tak docílíte velmi přesných výsledků, jelikož technologická databanka automaticky řídí nastavení.

Esab COMBIREXa


Vestavěné polohovací zařízení se zaměřovacím křížem je nápomocné při přesném vyrovnání materiálu a při polohování hořáků, takže můžete začít řezat rychleji. Kromě toho získáte možnost rychlé optické kontroly, zda souhlasí velikost plechu s předvoleným programem.
COMBIREX™ DX je unikátní flexibilní portálový řezací stroj pro Vás: může být používán jako plazmový, autogenní nebo kombinovaný plazmově-autogenní stroj.
V autogenním provozu řeže COMBIREX™ DX materiál do tloušťky 200 mm. Maximální šířka řezu jedním hořákem je 3 500 mm.
Se strojem COMBIREX™ DX můžete profitovat z výjimečných vlastností plazmového řezání: jediným hořákem můžete využít výkon plazmového řezání. Zvolte si plazmový zdroj podle vašich požadavků s možností budoucí úpravy. V závislosti na výkonu zdroje lze řezat velmi přesné výpalky z materiálů do tloušťky 60 mm (konstrukční ocel).

www.esab.cz

Esab COMBIREX

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news