Google překladač: English Deutsch

Firma S.O.S DIFAK, s.r.o. se zabývající se servisem a modernizací NC strojů v současnosti představuje nový stroj LS-JK 550 AGAMA, který je určený pro zalisování ocelových kuliček malých průměrů popř.expandérů či dalších prvků do kompletovaných dílců ve 3D oblasti. K zalisování dochází prostřednictvím speciální lisovací hlavice umístěné ve vertikální ose (osa Z). Lisovací výkon může být podle požadavku zákazníků od 5 kN do 240 kN.

agama1.jpg

Obrobky jsou upínány variabilně do různých přípravků (sklopný a otočný stůl pro přírubové součásti, sklíčidlo s koníkem pro hřídelové součásti atd.). Posuvy v osách jsou realizovány prostřednictvím křížového stolu. Zalisování lze provádět rovněž pod úhly což umožňuje kombinace posuvů křížového stolu a otočného-sklopného stolu stroje. Nedílnou součástí stroje je CNC řídící systém (podle požadavku zákazníka), který umožňuje programování stroje a automatizaci pracovního cyklu.V automatickém cyklu jsou řídícím systémem ovládány veškeré hlavní a pomocné funkce stroje (pohyby v osách, posuv lisovací jednotky atd.). Veškeré strojní i elektrosoučásti stroje tvoří jeden kompletní celek, jehož vnější tvar je ohraničen atraktivním a efektivním krytováním z lehkého profilu a výplní z plexiskla. Účelně je zakrytován i pracovní prostor stroje, takže je pracovník chráněn proti případnému úrazu (např. odmrštěné kuličce, atd.) Přední kryt je opatřen posuvnými dveřmi z plexiskla pro možnost pozorování pracovní ho procesu. Stroj je předurčen k využití jak pro vzorkování, tak pro kusovou a malosériovou výrobu.
Stroj LS-JK 550 AGAMA ve standardním provedení je určen pro práci v dílenském prostředí bez účinků agresivních par, nebo plynů a prachových částic, zejména vodivého prachu. Další technické parametry stroje najdete na: http://www.difak.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news