Google překladač: English Deutsch
trubek a plochého ocelového plechu

Při provozu nového systému Adige LT Combo z nabídky společnosti BLM Group postačují méně než tři minuty pro automatickou změnu z uspořádání pro obrábění trubek na uspořádání pro obrábění plochého ocelového plechu – a naopak. Z instalace této počítačem řízené kombinace laserového řezacího systému vyplývají významné úspory, díky kterým náklady na systém konkurují tradičnímu provozu na větším počtu strojů. Systém LT Combo má modulární konstrukci, takže se může konfigurovat pro splnění individuálních požadavků v parametrech podlahové plochy, obráběcí kapacity a stupně použité automatizace. Úroveň automatizace dosahuje až k zapojení vícesloupcového paletového skladu pro zpracování bez obsluhy.

rdi.jpg

Maximální rozměr tabule, kterou je možné obrábět na systému LT Combo, je 3 000×8 000 mm, zatím co maximální průřez zpracovávaných trubek je 225 mm (kruhový průřez), 160×160 mm (čtvercový průřez) a 200×100 mm (pravoúhlý průřez), při délce do maximálně 6 500 mm.
Zabudovaná databáze s úplným rozsahem řezných parametrů zajišťuje opakovatelnost kvality řezu, a poskytuje při ovládání stroje optimální pracovní parametry (řezný výkon a rychlost) v každém bodě obráběcího cyklu.
Obrábění plochých plechů se uskutečňuje s přesností stanovení polohy na 0,05 mm a s opakovatelností polohy 0,03 mm. Ke snadné přípravě „3D“ konstrukcí a k programování trubkových součástí a složitých trubkových struktur (rámů) slouží programové vybavení Adige CAD/CAM Tubework a Assembler.
Obráběcí programy je možné vyhotovit v průběhu minut místo hodin, a tak se výrazně snižuje potřeba času a nákladů na převedení dokončené konstrukce do stavu prototypu nebo do stavu dílu pro sériovou výrobu. Výsledkem je v každém případě zvýšená kvalita výrobku, a to zvláště tehdy, pokud se využije možnost přepracování stávající konstrukce plochých anebo trubkových struktur s cílem získání nejvyšších výhod rozměrové a profilové přesnosti laserového řezacího systému LT Combo.
www.rdisro.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news