Google překladač: English Deutsch

ABICOR BINZEL® patřil již od svého založení v roce 1945 a i nyní patří k představitelům technologického pokroku ve světě svařování a řezání. Pro všechny technologie, svařované materiály a způsoby svařování dodává ABICOR BINZEL® přesně ty svařovací a řezací hořáky, plynem nebo kapalinou chlazené, pro ruční, mechanizované nebo robotizované svařování, které jsou pro danou technologii nejvhodnější. K tomu patří ještě rozsáhlý sortiment příslušenství stejně jako robotové periférie a systémy.

binz1

V současné době je skupina ABICOR BINZEL® zastoupena prostřednictvím více než 30 dceřinných společností a 20 exkluzivních dovozců ve více jak 50 zemích celého světa. V České republice je ABICOR BINZEL® zastoupena dceřinnou společností Alexander Binzel® – svářecí technika spol. s r.o. se sídlem v Hořicích.

TIG elektroda E3® s barevným označením – fialová (vyvinutá ABICOR BINZEL – slitina vzácných hornin) podporuje zaběhnuté postupy ve svařování metodou TIG – bez radioaktivního dopingu.
V porovnání s příměsí Thoria jsou tyto elektrody menší zátěží pro životní prostředí a nejsou radioaktivní. Elektrody nabízí vynikající zapalovací charakteristiku a stálé vlastnosti svařování.
Jsou univerzální a použitelné pro všechny aplikace v celém spektru svařování jednosměrným i střídavým proudem pro nelegované a vysocelegované oceli, hliník, titan, nikl, měď a slitiny hořčíku. Díky skvělým zapalovacím vlastnostem jsou vhodné i pro automatické svařování. Díky nízké teplotě elektrody nabízí zvýšenou proudovou zatížitelnost a delší životnost, oproti elektrodám s obsahem Thoria.

Alexander Binzel – svářecí technika, s.r.o.
www.binzel-abicor.com

binz2

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news