Google překladač: English Deutsch

Nejlepší nápady často přichází z potřeby, proto se portfolio společnosti Thermacut rozšířilo o multifunkční stůl GRIDIRON MINI. Ten vznikl především za účelem předvádění přenosného řezacího systému EX-TRACK CNC, který lze vybavit strojním autogenním hořákem EX-TRAFLAME a/nebo strojním plazmovým hořákem v kombinaci s plazmovým zdrojem EX-TRAFIRE.

Thermacut 1 Gridiron 24 340

Praktické rozměry tohoto víceúčelového stolu umožňují skvěle demonstrovat funkčnost přenosného řezacího systému EX-TRACK CNC, schopného naživo předvést proces řezání. Je ideální pro řezání ve vnitřních prostorech, na výstavách, v malých dílnách, pro potřeby školení. Všude tam, kde je kompaktnost celého systému prioritou.  

Plně funkční samostatný přenosný stůl GRIDIRON MINI může být využíván pro strojní i ruční aplikace. Vestavěná hluboká vodní nádrž je určena pro zachycení výparů, redukci hluku a také pro bezpečné uhašení žhavé strusky.

Hlavní výhodou kompaktního stolu GRIDIRON MINI je skutečnost, že jej zvládne lehce obsloužit jeden člověk.
Dokonce ani výměna řezacího roštu nevyžaduje další asistenci.Thermacut 2 Gridiron-16

Stůl včetně zabudované vodní nádrže je vyroben z běžné konstrukční oceli s dvojitou ochrannou práškovou vrstvou proti korozi. Nohy stolu jsou opatřeny dostatečně velkými robustními kolečky pro snadnou manipulaci s možností aretace. Součástí konstrukce jsou ramena k uchycení kolejnice systému EX-TRACK CNC. Ta je upevněna
v optimální pracovní výšce pro pohodlnou obsluhu zařízení. Navíc přímo pod stolem je také prostor pro umístění plazmového zdroje.

Objednací informace
EX-0-716-001 – stůl GRIDIRON MINI 600×600 mm
EX-0-707-010 – DEMO EX-TRACK CNC systém pro stůl GRIDIRON MINI

Společnost Thermacut nabízí svým zákazníkům také komplexní řešení pro řezání a odsávání. Více informací dostupných na www.ex-track.com , kde je ke stažení produktová brožura a také další dokumenty.


EX-TRACK CNC  je první motorem poháněný model ze série CNC řezacích systémů originální značky THERMACUT nabízející cenově dostupné řešení profilového řezání. Malé rozměry a nízká hmotnost EX-TRACK CNC umožnují snadnou přepravu a sestavení kdekoli.  

EX-TRACK CNC je vybaven zabudovanou barevnou obrazovkou. Jednoduché tvary výpalků lze vybrat z nabídky. Knihovna nabízí 50 nejběžnějších tvarů, což minimalizuje potřebu programování a následného seřízení.

Tento všestranný řezací systém je vhodný jak pro řezání autogenem, tak pro plazmové řezání.  Motorem poháněný zvedák je standardně upevněn a dokonce může nést současně autogenní i plazmový hořák. Regulátor výšky obloukového napětí (AVC) automaticky udržuje stálou řeznou výšku plazmového hořáku. Dotykový IHS senzor rozpozná povrch plechu a nastaví správnou propalovou výšku během automatizovaného procesu řezání. Zároveň dokáže rozpoznat náraz hořáku do plechu během řezání a aktivuje automatické vypnutí pro ochránu plazmového systému. Solenoidní (cívkový) ventil při řezání kyslíkem zajišťuje automatické řezání autogenním hořákem.

EX-TRACK CNC podává přesný a spolehlivý výkon.
Precizně vyrobená vodící kolejnice zajišťuje stabilní pohyb příčného nosníku a poskytuje tak plnou oporu pro hořák. Zcela rovnoběžné kolejnice minimalizují vibrace a zajišťují přesné řezání během celého procesu.

Thermacut 3 b Ex-Traflame 1EX-TRAFLAME je originální značka unikátních autogenních hořáků vyvinutých společností Thermacut. S hořáky
EX-TRAFLAME a EX-TRAFLAME PRO pro řezání plamenem lze dosáhnout těch nejlepších řezných výkonů. Jsou určeny pro práci se všemi palivovými plyny, jako je propan, zemní plyn, směsné plyny nebo acetylen. Oba hořáky používají pro míchání plynu injektor.

Mezi hlavní přednosti těchto hořáků patří speciální o-kroužky zabraňující mísení plynů a také rychlovýměnný systém s maticí
z nerezové oceli. Další výhodou je pak zejména vyměnitelný injektor nebo oddělený hořák a ventily.

Více informací o autogenních hořácích EX-TRAFLAME včetně instruktážních videí je k dispozici na webových stránkách www.ex-traflame.com.
EX-TRACK CNC lze snadno vybavit také příslušným plazmovým zdrojem EX-TRAFIRE. S jeho pomocí může EX-TRACK CNC rychle řezat běžnou konstrukční ocel a hliník až do tloušťky 20 mm nebo nerezovou ocel až do tloušťky 15 mm při propalu.

Široká nabídka plazmových řezacích systémů značky EX-TRAFIRE zahrnuje plazmové zdroje 45SD/55SD/75SD/100SD vybavenými CNC konektorem. K dispozici jsou rovněž strojní i ruční hořáky FHT-EX 45TT nebo hořáky FHT-EX 105RTX, dle typu zdroje.

Promo video představující plazmový zdroj EX-TRAFIRE75SD
Thermacut 4 you

Kompletní nabídka plazmových systémů EX-TRAFIRE od společnosti THERMACUT je k dispozici na webových stránkách www.ex-trafire.com.

EX-TRACK CNC, EX-TRAFIRE, EX-TRAFLAME jsou registrované ochranné známky společnosti THERMACUT, k.s., které jsou či mohou být registrovány v České republice či jiných zemích.

Kalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..