Inzerce
Google překladač: English Deutsch

upinani_2.jpgK řešení problémů při ruční manipulaci s kotoučovými náviny fólií s centrální dutinkou , jejich stohování ve svislé ose otáčení, byla navržena a zhotovena upínací a manipulační hlavice. Při malých hmotnostech kotoučů a stohovaných výškách lze ukládání provádět ručně. U větších, těžších kotoučů, nebo vyšší výšce stohování se ruční manipulace stává namáhavou a velmi nebezpečnou. Nový manipulační proces s použitím zvedacího zařízení a upínací a manipulační hlavice umožňuje snadné a bezpečné ukládání jednotlivých kotoučových návinů do vertikálního sloupce u dodavatele a následné rozebíráni u odběratele.

Upínací a manipulační zařízení sestává z nosné části, která je ze své spodní strany opatřena upínacím mechanizmem , v horní části závěsem pro upevnění na hák jeřábu. Pro ovládání a řízení je použito napětí 24V a tlakový vzduch.
Dosavadní zkušenosti prokázaly spolehlivý a bezpečný provoz. Upínací a manipulační hlavici je možno upravit podle specifických požadavků zákazníka. Na technické řešení je podána autorská ochrana.
Více informací lze získat na www.ikr.cz.
Autor: Ing. Václav Matys
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2430

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..