Google překladač: English Deutsch

Jeřáby, které vytvářejí pracovní místa na míru. Manipulace s materiálem za použití sloupových a nástěnných otočných jeřábů je řešením tam, kde není možné osadit halu pojízdným mostovým jeřábe nebo tam, kde je více lokálních pracovišť s větším počtem manipulací.

demag-01

Otočné nástěnné a sloupové jeřáby mohou výrazně přispět k optimalizaci celkové ergonomie pracovišť. Sloupové a nástěnné otočné jeřáby jsou technologicky vyzrálé produkty, které slouží k optimalizaci pracovišť a pro široké spektrum aplikací.

Vyšší produktivita a ergonomie

Právě ruční přeprava, skládání a překládání poměrně malých břemen bývá časově náročná a může ergonomicky zatěžovat pracovníky. Pomocí sloupových a nástěnných otočných jeřábů instalovaných přímo na pracovišti se snadno, rychle a přesně dají zdvihat a přepravovat výrobky nejrůznějšího typu. Výrazně se tak snižuje například čas strávený překládkou a eliminují se čekací doby na halové jeřáby.

demag-02

Jemné a přesné polohování

Práce s citlivými díly, stroji a nástroji často vyžaduje jemnou manipulaci. Díky šetrnému zdvihání, spouštění a přesnému polohování sloupovými otočnými a nástěnnými jeřáby jsou břemena chráněna před nežádoucím porušením. Jemnou manipulací se předchází vzniku zmetků v důsledku nárazů, trhavého vyrovnávání a tvrdých dosednutí. Výsledkem je rovnoměrný a účinný proces s vysokou produktivitou jednotlivých pracovišť. Použití otočných jeřábů usnadňuje zaměstnancům práci a snižuje riziko nehod a zranění při manipulaci s těžkými nebo obtížně manipulovatelnými břemeny.

Optimální pomocník

Sloupové a nástěnné otočné jeřáby skvěle doplňují všechna zařízení manipulační techniky, která slouží k toku materiálu v podniku. Jeřáby nacházejí uplatnění u obráběcích strojů, na montážních pracovištích, otevřených skladištích či nakládacích rampách. Bez problémů je možná instalace i tam, kde jiné manipulační prostředky nelze využít. Jeřáby mohou být i součástí strojů a zařízení.

Mobilní sloupové otočné jeřáby D-MOS

Mobilní sloupové otočné jeřáby jsou ideální pro flexibilní pracoviště z důvodu snadného přemístění. Umístění jeřábu je možné přesně přizpůsobit danému procesu. Jeřáby D-MOS se využívají při údržbových, opravářských a rekonstrukčních pracech.

Sloupové otočné jeřáby s výložníky a nástěnné otočné jeřáby KBK

Otočné výložníky KBK vás překvapí vysokou nosností a dlouhým vyložením v poměru k vlastní hmotnosti. Díky nízké hmotnosti se výložník snadno otáčí. Nízká hmotnost a konstrukční provedení dutého profilu KBK zajišťuje velmi snadnou obsluhu jeřábu jak při otáčení tak při posunu břemen. Nástěnné otočné jeřáby nezabírají žádnou podlahovou plochu. Montují se na nosné betonové zdi, pilíře nebo stávající stroje či zařízení. Výložník je dodán jako samostatná montážní jednotka čímž odpadá náročné seřizování během montáže. Nástěnné otočné jeřáby KBK lze využít pro hmotnosti do 1 000 kg.

demag-03

Sloupové otočné jeřáby D-GS

Sloupové otočné jeřáby nabízejí zásadní výhodu na místech, kde pohyb výložníku není omezen zdmi, podpěrami ani jinými překážkami – rozsah otočení činí n×360°. Sloupové otočné jeřáby D-GS pro břemena do 1 000 kg se vyznačují malou konstrukční výškou a kompaktními rozměry. Ideální pro prostory s omezenou výškou stropu s požadavky na maximální výšky zdvihu.

Sloupové otočné jeřáby D-AS

Díky lehké konstrukci a nízko konstruovanému výložníku lze Demag sloupový otočný jeřáb použít pro nosnosti do 2 000 kg. Rozsah otočení činí 270°.

Nástěnné otočné jeřáby D-AW

Nástěnné otočné jeřáby D-AW se používají pro střední nosnosti do 2 000 kg. Nízká vlastní hmotnost jeřábu umožňuje snadné otáčení výložníku s břemenem. Nízká konstrukční výška dovoluje využívat jeřáb v prostorech s nízkou výškou stropu a s požadavky na maximální výšky zdvihu. Rozsah otočení činí 180°.

Sloupové otočné jeřáby D-TS

Sloupové otočné jeřáby D-TS jsou navrženy pro nosnosti do 5 000 kg. Nízká konstrukční výška výložníku zajišťuje maximální výšky zdvihu. Pro lepší manipulaci s břemenem možnost volby elektrického pohonu otáčení výložníku.

Sloupové otočné jeřáby D-MS

D-MS sloupový otočný jeřáb se vyznačuje velkou nosností až 10 000 kg, dlouhým vyložením a neomezeným rozsahem otáčení. Výložník s nízkou konstrukční výškou umožňuje maximální výšku zdvihu. Možnost volby elektrického pohonu otáčení výložníku.

Nástěnné otočné jeřáby D-GW

Nástěnné otočné jeřáby D-GW s nízkou konstrukční výškou výložníku a vysokou nosností mají široké využití. Jeřáb je určen k použití s Demag řetězovými nebo lanovými kladkostroji.

Spolehlivý provoz za každého počasí

Sloupové výkyvné a otočné jeřáby Demag je možné používat i ve venkovním prostředí. Doplňující ochranné komponenty zvyšují odolnost jeřábu vůči nepříznivým vlivům počasí a zajišťují tak dlouhou životnost a funkčnost zařízení.

K dispozici jsou různé krycí stříšky od běžných stříšek nad parkovací pozicí kočky až po kompletní zastřešení výložníku. Při silném větru se jeřáby zajistí zablokováním v parkovací pozici. Dále lze přimontovat silnější pohon pro zajištění bezpečného a spolehlivého provozu v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Podle klimatických podmínek se na ocelové části aplikuje doplňková ochrana formou druhého nátěru. Ochranou může být i pozinkování sloupu a výložníku.

Kalendář akcí

<<  Leden 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..