Google překladač: English Deutsch

schunk 01Firma SCHUNK, která letos slaví 15leté výročí působení na českém trhu, se zúčastní veletrhu AMPER na brněnském výstavišti již popáté.

SCHUNK představí rekordní počet pohyblivých robotických aplikací, na kterých bude k vidění široká škála koncových efektorů, které lze snadno nasazovat a vyměňovat pomocí rychlovýměnného systému SCHUNK SWS.

Z koncových efektorů předvede například dvouprsté paralelní chapadlo WSG, které je specifické svým citlivým úchopem a vysokým zdvihem. Kolaborativní chapadlo EGH, které je vhodné pro uchopování a přemisťování malých a středně velkých obrobků a Co-act EGP-C, což je certifikované kompaktní 2prsté paralelní chapadlo opatřené ochranným krytem proti nárazu, které pokrývá široké spektrum využití – od montáže malých dílů v elektronickém a spotřebním průmyslu, až po montážní aplikace v automobilovém sektoru. Dále silové a momentové senzory - extrémně kompaktní 6osý silový a momentový senzor FT, který umožňuje přesné měření zatížení až +/- 2800 N a 120 Nm s minimálním požadavkem na prostor. Je vhodný především pro roboticky řízené aplikace v průmyslové výrobě, v testovacích a zkušebních aplikacích, stejně jako v chirurgii. Kompaktní silový a momentový senzor FT-AXIA, který byl koncipován především pro použití na lehkých a malých robotech. Třešničkou na dortu bude antropomorfní 5prstá ruka SVH, která je k dispozici v levé nebo pravé variantě. Co se týče schopnosti úchopu, neliší od lidské ruky. Díky pohyblivým dílům s celkem devíti pohony umí provádět různé uchopovací pohyby s vysokou citlivostí. Elastické uchopovací plochy zajišťují spolehlivé uchopení předmětů, elektronika je kompletně integrována v zápěstí.
Toto a mnohé další od firmy SCHUNK bude k vidění v pavilonu V, na stánku 5.09.

 

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..