Inzerce
Google překladač: English Deutsch

Robocaser.jpgRobocaser, tedy robot tvořící balíky, je novinkou nabízející zákazníkům univerzální řešení pro balení nejrůznějších pytlů, vaků, válců, ale i sypkého materiálu nebo jiných ohebných předmětů do vhodných obalů nebo na pevnou podložku. Podle konkrétních potřeb zákazníka může být stroj přizpůsoben pro několikanásobné balení nebo pro balení odlišných předmětů do jednoho balíku, například zabalení tubusu spolu s vakem. Dosahovaná rychlost balení je až 360 balíků za minutu.

Brenton Engineering, společnost zabývající se konečným balením předmětů, robotů a materiálů pro manipulaci, představuje tuto novinku, doplňující stávající výrobkovou řadu velkých mechanických a automatických balicích strojů, kterou se pro zákazníky rozšiřuje možnost výběru spolehlivých a ekonomicky výhodných řešení v oblasti balení produktů.
Velkou předností stroje Robocaser je poměr kvality a rozměru, ale především minimální rozměry jeho podstavy jsou splněním požadavků zákazníků a předpokladem pro vstup firmy na nové trhy.
www.ProMachInc.com
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2430

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..