Google překladač: English Deutsch

Systém Quad Stamp slouží k rychlému, snadnému a bezpečnému upnutí ocelových nástrojů na stoly tvářecích lisů.

magc3-01

 

Úspora času a námahy

Elektropermanentní magnetické upínací systémy QUAD STAMP nahrazují upínací šrouby, upínky a hydraulické systémy upínání. Nevýhodami mechanických upínacích systémů je jejich velká časová náročnost spolu s nepříjemnou prací, komplikující přítomnost nástroje, tyčí a dalších periferií lisu. Běžná výměna nástroje se v těchto případech stává pomalou činností trvající desítky minut až hodiny. I při použití hydraulického systému, kdy lze vlastní upínací čas zkrátit, zůstává nemalou nevýhodu lokální přetěžování nástroje upínačem a samozřejmě vždy limitující potřeba umístit šroub nebo hydraulický válec vně nástroje, ale do prostoru stolu nebo beranu.

Chcete upínat snadno a rychle?

Řešení je snadné a velmi efektivní. Systém QUAD STAMP, elektropermanentní magnetické upínací desky, umístěné na stůl a beran, případně přidržovač, upínající široce variabilní rozměry nástrojů od malých až po ty největší. Desky se jednoduše namontují na stroj spolu s řídící jednotkou magnetů, která provádí jejich ovládání a kontrolu.

magc3-02

Řešení pro každý stroj

Máte malý 100 tunový nebo velký postupový lis? Používáte zapracovávací lis s otočnými stoly? Pro každý stroj máme řešení, nezáleží na velikosti, výtlaku ani stáří stroje. Vždy vám „ušijeme“ řešení na míru. Komunikace se strojem a zabezpečení upnutí je pro nás samozřejmostí.

Bezpečné a rovnoměrné upnutí

Systém QUAD STAMP upne vždy bezpečně a bez jakýchkoliv deformací. V každém okamžiku práce stroje systém sleduje magnetické upnutí a je schopen zastavit stroj. Obsluha nemůže obejít bezpečnostní senzory, které stanovují podmínky zamagnetování a kontrolují přítomnost nástroje na magnetu.

Pro jakoukoliv výrobu

QUAD STAMP bude spolehlivě sloužit každému a na každém stroji. I když systém byl prvotně vyvíjen pro automobilový průmysl a bílou techniku, dnes běžně slouží v rozmanitých oborech strojírenství, kde potřeby zefektivňování výroby přinášejí úspory a vyšší kvalitu výroby.

Snižujte svoje prostoje a zvyšujte výrobu

Jak nejlépe ušetřit? Vyrábějte více se stávajícími stroji! Kolik máte výměn za směnu? Jak dlouho trvá průměrná výměna? Chcete vyměnit nástroj za několik minut? Řešení je QUAD STAMP.