Google překladač: English Deutsch
…standardní jeřáby DEMAG

Demag jeřáby udávají směr – zaměřeno na výkon a hospodárnost. Standard společnosti Demag představuje kvalitu, hospodárnost a spolehlivost na nejvyšší úrovni. Jednotlivé jeřáby a komponenty odráží zkušenosti z oboru již od roku 1819.

Jednonosníkové mostové jeřáby se skříňovým nosníkem
Jednonosníkové mostové jeřáby EKKE Vám nabízejí technologii Demag s výhodným poměrem ceny a výkonu. Charakteristická je maximální stabilita při minimální vlastní hmotnosti, což má vliv na malé zatížení jeřábové dráhy. S ohledem na danou halu může být zvolena cenově výhodnější konstrukce. Perfektní geometrie jeřábu přispívá k dosažení vynikajících jízdních vlastností.
 

Jednonosníkové mostové jeřáby s válcovaným profilem
Jednonosníkové mostové jeřáby typu ELKE mají nosnou konstrukci s válcovaným profilem, jsou zaměřeny na hospodárnost provozu. Jsou vhodné pro přepravu lehčích břemen a menší rozpětí. Jeřáby ELKE, je možné integrovat do stávajících hal nebo nových staveb např. jako dílenské jeřáby. Standardní jeřáby typu ELKE zaručují díky vyšší rychlosti pojezdu kočky a ergonomicky optimálnímu ovládání účinnou a fyzicky nenáročnou manipulaci s břemenem.
V případě vybavení s plynule regulovatelným pohonem pojezdu kočky umožňují také jízdu s minimálními výkyvy pro jemnou manipulaci a přesné polohování břemene.
Důraz je kladen na vysokou spolehlivost a provozní bezpečnost, dlouhou životnost a s tím spojenou hospodárnost všech použitých komponent.

Podvěsné jeřáby - alternativa bez sloupů jeřábové dráhy
Podvěsné jeřáby Demag se snadno instalují na stávající střešní konstrukci, bez nutnosti instalace sloupů jeřábové dráhy. Celá plocha haly tak zůstavá k dispozici pro výrobu. Jeřáby mohou obsluhovat různé části haly, dle požadavků zákazníka. Využít lze i postranní přesahy a prodloužit pojezdovou dráhu kočky přes rozpětí jeřábové dráhy. Volitelné zablokování umožňuje pojezd kočky od jeřábového nosníku na slepou kolejnici a zpět bez nutnosti svěšení břemene.

Dvounosníkové mostové jeřáby Demag
Tyto jsou konstruovány na větší nosnost a velké rozpětí. Dvounosníkové mostové jeřáby Demag nabízejí nesrovnatelný poměr vlastní hmotnosti a nosnosti. Jeřábová konstrukce umožňuje docílit mimořádně dobrých pojezdových vlastností s minimálním opotřebením. Velké výšky zdvihu je dosaženo tím, že hák může být vytažen mezi dva jeřábové nosníky. Dvounosníkové mostové jeřáby Demag lze dle potřeby dovybavit rádiovým ovládáním nebo kabinou jeřábníka. Jeřáby lze na přání vybavit obslužnými lávkami na mostu i kočce pro snadnější údržbu a opravy nejen jeřábu, ale například i osvětlení haly, stropních topidel, potrubí s různými médii apod.

Příslušenství jeřábu a doplňky
Standardní jeřáby přizpůsobujeme individuálním požadavkům zákazníků, k dispozici máme široké spektrum dodatečného vybavení.

Lanový kladkostroj Demag DR
Lanový kladkostroj Demag DR s nosností do 50 tun rozšiřuje aktuální nabídku jeřábových komponentů a definuje tak zcela novou filozofii jeřábů. Lanový kladkostroj Demag DR je díky konstrukčnímu tvaru C optimálně přizpůsoben pro použití na jeřábu.
Přednosti nového lanového kladkostroje ovlivňují hospodárný provoz celého jeřábu – precizní jeřábová geometrie s krabicovým nosníkem svařovaného profilu zaručuje vysokou pevnost systému, optimální pojezdové vlastnosti a nepatrné opotřebení, nadvýšené jeřábové nosníky přizpůsobené tvaru střešní konstrukce a kompaktní kočky s malými dojezdovými vzdálenostmi umožňují dosažení větší výšky zdvihu – lepší využití plochy a redukce pořizovacích i provozních nákladů, ergonomické obslužné prvky a radiové ovládání slouží ke komfortní obsluze a bezpečné manipulaci.

Displej zajišťuje transparentnost zařízení
Možnost kontroly plynulé regulace rychlosti ve všech osách pomocí frekvenčně regulovaných pohonů snižuje kývání břemene, umožňuje přesné a jemné polohování, stejně jako snižuje mechanické zatížení jeřábu. Umožňuje tak obsluze dosáhnout vyšší výkon díky vysoké rychlosti zdvihu a pojezdu kočky, čímž zlepšuje hospodárnost manipulačního prostředku.

Pojezd jeřábu
Vysoká tuhost jeřábu je zajištěná skříňovým profilem odolným proti kroucení se zesílením v připojovacích oblastech (navařené příčky a minimální tolerance v místě připojení k jeřábovému nosníku) – zaručují vysokou pevnost celku a optimální jízdní poměry s nepatrným opotřebením. Přesná poloha os pojezdových kol a přesné přizpůsobení rozpětí pomocí výměnných distančních podložek pomáhají docílit optimálních jízdních vlastností - vysoká adaptační schopnost. Konstrukce pojezdového zařízení s podporou vlastních statických programů a snadná montáž díky dobré přístupnosti je zárukou bezpečnosti a hospodárnosti.
Pohony jsou vybaveny valivými bezúdržbovými ložisky s velkou vzdáleností ložisek k zachycení horizontálních sil. Hnací kola jsou vyrobena z tvárné litiny a zajišťují dobré jízdní vlastnosti a nepatrné opotřebení jeřábové dráhy. Plynulá rychlost jeřábu díky frekvenčně řízeným pohonům až do 80 m/min umožňuje pojíždění bez kmitání i přesné polohování a nižší zatížení celého systému.

Přívod proudu
Ten zajišťuje kompaktní trolejové vedení Demag-Compact-Line DCL pro 4 až 7 vodičů se šroubovanými spoji zajišťuje dlouhodobě bezpečný přenos proudu a minimalizuje neplánované prostoje. Napájení je bezpečně řešeno s vysokou ochranou proti doteku IP 23 nebo IP 24 s těsněním a integrovaným vyrovnáváním rozpínavosti pro optimální bezpečnost.

Kočka
Lanový kladkostroj Demag DR ve tvaru C s vysokou zdvihovou a pojezdovou rychlostí kočky nabízí vysoký pracovní výkon a hospodárnost pro jeřáby do nosnosti 50 t. Kompaktní konstrukce s malými dojezdovými rozměry a velkou výškou zdvihu zaručuje optimální výškové a plošné využití prostoru a snižuje pořizovací a provozní náklady. Plynulé zdvihání a jízda umožňují přepravu bez rozkývání, přesné a jemné polohování, více bezpečnosti a obslužný komfort. Technologie CAN-BUS zaručuje vysokou bezpečnost přenosu signálu odpovídající bezpečnostní třídě 3 dle DIN / EN 954 a zaručuje optimální monitoring pro větší hospodárnost díky preventivní údržbě.

Ovládání
Ergonomicky řešené ovládací jednotky umožňují bezpečnou a fyzicky nenáročnou manipulaci. Displej zajišťuje transparentnost zařízení. Ovládání CAN-BUS odpovídá bezpečnostní kategorii 3 dle DIN / EN 954. Demag-Line-Control DLC je kabelově připojený ovládač s možností individuálního výškového nastavení nezávisle pojízdný podél mostu jeřábu. Se systémem Demag-Radio-Control DRC obsluha bezdrátově ovládá jeřáb proporcionálními tlačítky s frekvenčně proměnným rádiovým provozem pro nerušené vysílání a příjem. Vysílač s joysticky DRC-J rádiové ovládání s praktickým upínacím popruhem, který je možné pohodlně nosit přes rameno.

Dolní kladnice
Nově navržená kladnice s normalizovaným hákem, který umožňuje snadné vložení vázacích prostředků. Ochrana vstupu lana vylučuje riziko skřípnutí ruky mezi nabíhajícím lanem a lanovou kladkou. Další inovací je i oboustranné držadlo, které usnadňuje manipulaci a zvyšuje bezpečnost obsluhy.

Servis společnosti Demag – jsme tu pro Vás 24 hodin denně
Demag disponuje celosvětovou sítí kvalifikovaných servisních týmů. Zajišťujeme stálou provozuschopnost a bezpečnost jeřábů.
Potřebné náhradní díly dodává rychle. K dispozici je tuzemský sklad náhradních dílů. Vaši pracovníci získají v rámci školení odborné znalosti od kladkostrojů až po jeřábová zařízení. Školení týkající se obsluhy a výrobků vedou k optimalizaci efektivnosti práce. Znalost daných předpisů je klíčová pro dosažení maximální bezpečnosti na pracovišti. Pomocí monitorovacího systému je sledován výkon i stav bezpečnosti Vašeho zařízení. Diagnostické zařízení permanentně zobrazuje obsluhujícímu pracovníkovi důležité informace o stavu a informace o případných mimořádných provozních situacích. Díky diagnostickému zařízení je možné včas rozpoznat kdy je třeba provést nezbytnou údržbu a opravy, čímž se u zařízení zkrátí doba odstávek. Pravidelný monitoring dlouhodobě snižuje náklady na provoz a údržbu.

Crane-Designer online – přesné plánování šetří čas, peníze a prostor
Demag Cranes & Components není jen silným partnerem pro dokonalou technickou realizaci vnitřních logistických řešení. Pomocí nástroje Demag-Crane-Designer je možné jeřábové zařízení přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům, a to během několika minut, interaktivně na obrazovce na stránce www.demag-cranedesigner.de. Demag Crane-Designer dokáže určit, zda by přepravní řešení měl řešit mostový jeřáb s jedním nebo dvěma nosníky. Projektanti mají k dispozici technické podklady pro každý typ jeřábu, dokumentace je k dispozici v obecné nebo elektronické podobě na CD-ROM. Standardní jeřáb Demag si sami můžete naplánovat podle koncepce dané haly a svých představ. Vytvoříte spolehlivý projekt a ušetříte čas a peníze.

www.demagcranes.cz
 

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce