Google překladač: English Deutsch

Toyota Material Handling přichází s novými impulsy v oblasti manipulace ve velkých výškách. Jak systémové vozíky BT Vector řady C se zdvihem kabiny, tak man-down modely BT Vector řady R pro celopaletovou manipulaci udávají díky vyspělým technologiím tón v produktivitě, rychlosti a bezpečnosti při zakládání a vychystávání ve velkých výškách. S novými vozíky uděláte jednoduše více práce, komfortněji a za méně peněz.

toyota_obr1

V oboru manipulace s materiálem zaznamenává vychystávání a skladování v úzkých uličkách a ve velkých výškách napříč celou Evropou obrovský rozmach. Hnací silou tohoto procesu je snaha využít beze zbytku dostupné skladové prostory. Manipulace se posouvá do vyšších úrovní, a to jak v přeneseném významu, tak i doslovně. Požadavky uživatelů kladou na vozíky enormní nároky z hlediska výkonnosti, odolnosti a spolehlivosti. Toyota má s řešením skladů formou vysokohustotního skladování bohaté zkušenosti. Nová řada moderních VNA vozíků BT Vector pomáhá zákazníkům maximálně využít kapacitu skladů a snižovat náklady při zvýšení efektivnosti a bezpečnosti provozu. Unikátní vlastnosti minimalizují prostor zabíraný vozíkem a značně zvyšují rychlost a efektivitu operací.

AC systém pohonu jim umožňuje díky rekuperaci energie při brzdění a spouštění dosáhnout maximálního objemu práce na jedno nabití baterie, vyznačují se skvělou stabilitou (uspořádání a velikost kol) a viditelností z vozíku (BT Totalview). Kabina řidiče, ať již zdvižná nebo pevná, zajišťuje řidiči maximální komfort, flexibilitu a pohodlné pracovní prostředí nastavitelné podle individuálních potřeb. Konstrukce vozíků vyžaduje minimální prostor potřebný pro přemisťování mezi uličkami.

BT Vector řady C – nadstandardní rychlost 12 km/hod

VNA vozíky BT, spojující manipulaci celých palet s vychystáváním, patří mezi nejvyspělejší vysokozdvižné vozíky současnosti a přinášejí nejmodernější řešení pro nejnáročnější skladové operace s úzkými uličkami. Tři modely BT Vector řady C nabízí nosnosti 1 000, 1 200 a 1 350 kg a maximální výšku zdvihu od 9,5 do 13,6 m. Model VCE100 o nosnosti 1 000 kg dosahuje nejvyšší výšky zdvihu a nejlepší výkonnosti ve své třídě. S rychlostmi pojezdu až 12 km/h překonává BT Vector C srovnatelné tříkolové kombinované vozíky. Díky velmi malé standardní šířce vozíku mohou modely VCE100, VCE120 i VCE135 pracovat ve velké většině existujících VNA aplikací.

Vyladěním konstrukce hydraulického systému bylo dosaženo nejen vyššího výkonu zdvihu/spouštění, ale také úspory energie. Výsledkem jsou dlouhé pracovní směny na jedno nabití, ke kterým přispívají i velké kapacity baterií a především účinná rekuperace energie při brzdění a spouštění. Dvojitý ovládací panel je konstruován tak, aby umožňoval rychlou změnu polohy řidiče vhodnou pro manipulaci s paletami nebo vychystávání.

Sklopný stožár zrychluje montáž

Unikátní sklopný stožár umožňuje rychlou a snadnou instalaci vozíku, takže jej lze k zákazníkovi dopravit na běžném nákladním vozidle a jeho instalaci na místě, včetně montáže stožáru a finálního předání zvládnout ve velmi krátkém čase. Výsledkem je snížení nákladů na uvedení vozíku do provozu.

Bezpečně a rychle díky BT Optipace

BT Optio vyniká skvělým výkonem při diagonálních trajektoriích, kdy je současně v činnosti pojezd a zdvih/spouštění. Systém BT Optipace optimalizuje rychlost pojezdu podle výšky zdvihu a umožňuje tak rychlou jízdu se zdviženou kabinou bez kompromisů v bezpečnosti.

BT Vector řady R – špičková produktivita, nejvyspělejší funkce

BT Vector řady R, vyvinutý na bázi nejvýkonnějšího a velmi úspěšného retraku BT Reflex, se může pochlubit mnoha prvotřídními funkcemi podporujícími špičkové jízdní vlastnosti a vynikající produktivitu. Modely BT Vector VRE125 a VRE150 s nosností 1 250 a 1 500 kg nabízejí maximální flexibilitu otočné jednotky vidlic. Vozík VRE125SF je vybaven teleskopickými vidlicemi pro ještě rychlejší operace v úzkých uličkách a dokonalé využití prostoru. BT Vector řady R je konstruovaný s ohledem na maximální kvalitu a spolehlivost. Je vybaven odolnou a výkonnou pohonnou jednotkou a převodovkou, které zaručují dlouhou životnost vozíku. AC motory neobsahují uhlíkové kartáčky a olejový filtr vyžaduje výměnu až po 3 000 pracovních hodinách.

O 35 % rychlejší zdvih

Zaujme nadprůměrnými výkonovými parametry – vysokou maximální rychlostí až 14 km/h, výškou zdvihu až 11 m, vynikající akcelerací a rychlostí zdvihu přibližně o 35 % vyšší než jeho předchůdce. Rychlá boční výměna baterie je zajištěna buď integrovanou rolnou nebo kapsami pro bezproblémové vytažení pomocí jiného vozíku. Velikost a kapacitu baterie je možné volit přesně podle potřeb aplikace.

TLC – plynulý zdvih bez nárazů a šoků

Unikátní systém TLC (Transitional Lift Control) zaručuje naprostou plynulost pohybů zdvihu a spouštění – i při maximální rychlosti a během přechodů mezi jednotlivými stupni stožáru (jiné vozíky zpomalují, aby zmírnily otřesy). Eliminací otřesů přispívá tato funkce k vyšší bezpečnosti nákladu a snižuje riziko jeho poškození a s tím spojených výdajů.

www.toyota-forklifts.cz

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  4  5  6  7
  8  91011121314
192021
22232425262728
29    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..