Google překladač: English Deutsch

HBC-radiomatic CZ, s.r.o. pod vedením a s podporou výrobce HBC-radiomatic GmbH v německém Crailsheimu již 14 let přináší na český trh nové rádiové systémy vyhovující nejrůznějším požadavkům. Rádiová ovládání fy HBC nastolila na celém světě měřítko pro provozní bezpečnost, manipulaci a efektivitu práce. Silný důraz je kladen také na zajištění kvalitního záručního i pozáručního servisu tak, aby byl náš zákazník plně spokojen.

hbc-01

quadrix iLOG – nejmenší ovladač pro tři pohony

hbc-02Starší verze quadrix se stala nejmenším ovladačem pro řízení třípohonových aplikací. Nový quadrix iLOG na tuto tradici navazuje, ovšem s množstvím kvalitativních i bezpečnostních vylepšení. Quadrix iLOG je vybaven kompletně novou elektronikou a především novými tlačítky typu micron s udávanou až desetinásobnou životností oproti staršímu modelu. Dalším výrazným rozdílem oproti stávající verzi je použití klíče radiomatic® iLOG umožňující rychlou aktivaci náhradního vysílače.

micron 5 iLOG – osvědčená kvalita s novými schopnostmi!

Tento časem prověřený ovladač pro řízení průmyslových jeřábů a dalších zařízení průmyslové oblasti nyní nabízí spoustu nových vylepšení umožňující nové využití. Kromě 10 dvoustupňových tlačítek přichází nová verze s otočným přepínačem a paměťovým klíčem radiomatic® iLOG již ve standardu. Další novinkou je použití nových baterii typu NiMH, které prodlužují provozní dobu až na 30 hodin na jedno nabití.

Další významnou novinkou nového micronu 5 je schválení pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu, například Ex zóny 1, 2, 21 a 22. Novými možnostmi jsou vibrační alarm a schopnost identifikace uživatele pomocí identifikační karty. Nemůžeme opomenout ani již zaběhlé bezpečnostní prvky jako radiomatic ® shock-off / roll-detect / zero-g, stejně jako tandemový provoz, uvolnění/převzetí a mnohé další.

 

micron 7 iLOG - praktický design série micron s integrovaným barevným LCD

Tento display může být použit čistě pro indikaci zpětné vazby, jako váha břemene popřípadě přetížení, nebo pro chybová hlášení a jiná varování. Tím umožňuje obsluze bezpečný přehled o celé situaci v provozu. V případě, že souprava není vybavena zpětným hlášením, je možné pomocí LCD zobrazovat libovolné přednastavené informace pomáhající obsluze k bezpečnému ovládání. LCD je chráněno novým inovativním materiálem, který by měl zamezit jeho rozbití či poškrábání. Kromě LCD je micron 7 vybaven spoustou dalších funkcí. Ve standardním provedení je vybaven 10 dvoustupňovými tlačítky, 2 otočnými přepínači a čipem radiomatic® iLOG . Nabíjecí NiMH baterie bez paměťového efektu zabezpečuje dlouhý provoz. Dalším příslušenstvím je vibrační alarm. Ve standardní verzi upozorňuje obsluhu na nízký stav nabití akumulátoru. Ve volitelné výbavě je možné vibrační alarm používat pro upozornění na informace ze zpětného hlášení. Tím může být obsluha dostatečně spolehlivě upozorněna na případný kritický stav ovládaného stroje nebo jiné nebezpečné situace, jako přehřívání motoru, přetížení stroje, silný vítr a další.

hbc-04U nového micronu 7 je k dispozici identifikace uživatele. Ta je založena na osobní přihlašovací kartě (HBC Smart Card ve velikosti běžně kreditní karty). Tato je současně klíčem k aktivaci systému dálkového ovládání a zaručuje ochranu před zneužitím jeřábu nepovolanou osobou. Další možností použití této karty je odblokování určitých funkcí ovládání pouze určeným osobám. Jak je již samozřejmostí, micron 7 disponuje spoustou osvědčených funkcí, jako je tandemový provoz nebo uvolnění/převzetí.

Nový dálkový ovladač linus 4 – nové možnosti ovládání!

Tento malý ovladač může být v nové verzi vybaven dvěma vysoce kvalitními joysticky. Design a funkce pochází z ověřeného vysílače linus 4. Vysílač vychází z verze pro 4 lineární páky, která je velmi populární u mobilních hydraulických aplikací. Vysílač linus ve verzi s 2 HBC joysticky disponujícími až 4 stupni, se stává jednoduchým a komfortním dálkovým ovladačem použitelným v oblasti mobilních hydraulik i dalších průmyslových aplikací.

eco iLOG – osvědčený pracant s novým designem

S novou verzí vysílače eco se otevírají také nové možnosti. Díky novému krytu jsou tyto ovladače automaticky vybavovány klíči pro rychlou aktivaci náhradního vysílače radiomatic® iLOG a vibračním alarmem umožňujícím upozornit na nízký stav nabití baterie nebo upozornění na zpětné hlášení z přijímače. Díky zkušenostem z několikaletého provozu došlo u krytů ke změnám zaručujícím větší odolnost proti poškození. Stejně jak tomu bylo u starší verze, je možné i nové eco vybavit dalšími funkcemi: vypnutí při rozpoznání kritické situace a mnoha dalšími.

spectrum D - vysoce výkonný dálkový ovladač s 3.5” barevným TFT displejem

Transflexivní barevný displej umožňuje dokonalý obraz i při slunečném počasí. Vzhledem k nové technologii TFT QVGA se může pochlubit barevnou hloubkou 18 bitů. Vysílač je také vybaven interní pamětí, pro zobrazení libovolných grafických aplikací, obrázků a jazykových verzí. S touto možností je velmi snadné a rychlé dohledání jednotlivých položek v menu vysílače. Tím se stává obsluha bezpečnější a jednodušší pro obsluhu.

Další výhodou je snadné přizpůsobení LCD. To umožňuje zobrazení jednotlivých grafických a obrazových souborů. Kromě toho, provozovatel má přístup k široké škále dalších funkcí (softwarová tlačítka) na displeji. Ty mohou být aktivovány pomocí tlačítek, které jsou umístěny na boční straně monitoru.

hbc-03Spectrum D přichází s řadou hodnotných funkcí jako je vibrační alarm pro indikaci vybití baterie (standardně) nebo chybové zprávy zpětného hlášení a upozornění (volitelně). V závislosti na potřebách zákazníka, může být vysílač vybavený identifikací uživatele, osvětlením čelního panelu, mikro pojezdem, softwarovými křížovými kulisami a mnoha dalšími. Tím umožňuje optimální přizpůsobení ovladače v příslušné aplikaci.

Novinky v oblasti přijímačů FSE 308 – přijímač typu plug & play ve velikosti samotného konektoru

Přijímač 308 představuje svou konstrukcí typ přijímače s velikostí jen o málo větší než samotný konektor. Heslem tohoto přijímače je plug & play a díky konektoru HAN 10 je velmi jednoduché jeho připojení a další používání. Již není nutné složité uchycení. Tento přijímač díky své velikosti (100 × 100 × 55 mm) je samonosný. Stačí jej pouze připojit do konektoru. Přijímač disponuje 8 releovými výstupy a výstupem pro externí příslušenství, například pro akustickou nebo světelnou signalizaci. Přijímač je doporučený pro aplikace s vysílači quadrix, micron a keynote.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news