Google překladač: English Deutsch

Představujeme vám novou řadu výkonných rádiových dálkových ovládání firmy IMET. Již žádné přerostlé, překombinované a těžké ovladače s dlouhými dodacími lhůtami. Získejte ovladače IMET nové modelové řady s podstatně vyššími kvalitativními parametry a vyšší úrovní bezpečnosti.

magc1-01

 

Mají vaše RDO nízké stupně bezpečnosti používaných ovladačů? S každým ovladačem IMET získáte STOP tlačítko cat. 4! Joystiky s optickým snímáním polohy! Už žádné nepřesnosti v ovládání. V ovladačích IMET nenaleznete žádné čínské komponenty. Ergonomie ovladačů, jejich přehlednost, jednoznačná funkčnost, nízká hmotnost a jejich kvalita předčí doposud nabízené přístroje. Krátké dodací lhůty a zpracování projektu dle přání po technické i grafické stránce je samozřejmostí.

Hledáte malý tlačítkový ovladač pro práci v rukavicích? Řešení je model Wave! Překáží vám kabelový dálkový ovladač k jeřábu? Jednoduché a snadné řešení je Wave!

Hledáte joystickový ovladač vašeho jeřábu ? Zvolte model Zeus!

magc1-02

Potřebujete komplexní řešení s mnoha fukcemi? Thor je tu pro vás!

Chcete ovládání s funkcemi „uchop“ – „uvolni“, s možností ovládání více strojů/jeřábů? Chcete jeden vysílač pro více zařízení? Nebo mnoho vysílačů pro jeden stroj/jeřáb? Fukce MTRS (multi transmitionradiosystem) si poradí lehce s vašimi požadavky.

Potřebuje zpětnou vazbu dat? Vysílač osadíme displejem a všechny potřebné údaje máte jako na dlani. Nevyhovuje vám ruční ovládání hydraulické ruky? Pomocí Hydro kitu jednoduše doplníme radiové ovládání bez složité přestavby a máte manipulaci jako na dlani.

Vhodné řešení i pro pojízdné pumpy betonu, manipulační ruku a další přídavná zařízení s DC napájením.

magc1-03

Lesní stroje, traktory, navijáky a techniku vybavíme malými a kompaktními ovladači ARES verze C nebo E, které lze pověsit přímo na opasek. Baterie bohatě vydrží celý den bez nabíjení nebo nutné výměny.

Prostě specialita pro nás neexistuje!

IMET vyrábí všechny komponenty ve svém závodě: základové desky, kabeláže, tlačítka, joysticky. Montáž probíhá s několika stupni mezioperačních kontrol a zátěžovým testováním před expedicí. Samozřejmostí je silikonizace elektronických komponentů, chránící je před prachem, vlhkostí a vibracemi.

Firma MAG Centrum, s.r.o. zastupuje firmu IMET v České i Slovenské republice. Dodáváme, montujeme, poskytujeme i servisní služby.

 

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news