Google překladač: English Deutsch

Letošní soutěž řidičů vysokozdvižných vozí-ků skončila v sobotu 20.6.2009 na finále Linde Ještěrka Cup 2009, které proběhlo v areálu společnosti Linde Material Handling ČR s.r.o. v Praze 10 Malešicích za účasti 82 soutěžících. Vítězem se stal Rudolf Juříček ze společnosti OP papírna, který zdolal obě dráhy v celkovém čase2 minuty 15 sekund. Druhý skončil Roman Hašek ze společnosti Klein&Blažek s.r.o. a na třetím místě se umístil Milan Vyšata ze společnosti Kopos Kolín. Stěžejní dráhu pro čelní vozík zdolali všichni bez penalizace. První tři se zúčastní mezinárodní soutěže v německém Aschaffenburgu v září 2009, kde se utkají s řidiči z celého světa.

„Manažeři firem vítají naší nabídku uspořádání soutěže Linde Ještěrka Cup, kde si skladníci a řidiči vozíků zábavnou formou zlepší znalosti bezpečnostních pravidel při používání vozíků. Všichni řidiči musí zdolat 2 dráhy, kde testují svoje znalosti bezpečného užívání vozíku, přesnou manipulaci s vozíkem, jízdu vpřed i vzad s nákladem, přesnost umístění nákladu a především bezpečnou manipulaci v průběhu celé dráhy. Zároveň se jejich fanoušci, rodina a přátelé pobaví při hře s radiově řízenými modely a děti si zajezdí na Linde MINI šlapacích vozících. Tento „ řidičský happening“ skvěle vyjadřuje Komenského motto „škola hrou““. uvedla Ing. Martina Talířová, vedoucí marketingu Linde Material Handling Česká republika.
Celkem pěti základních kol se zúčastnilo 265 řidičů z 64 firem z Čech i Moravy. Nejvíce řidičů vyslala do soutěže společnost Hayes Lemmerz Autokola (celkem 11) a společnost MEA Meisinger, s.r.o. (celkem 10). Hojné zastoupení měly také společnosti FIEGE, KNAUF Praha s.r.o., Peri, Siemens elektromotory s.r.o. a Stavebniny Balus a.s., Benteler, Poděbradka, které nasadily 9 řidičů.
„Stejně jako v loňském ročníku i letos nás velmi potěšil zájem o tuto akci i profesionalita soutěžících. Stěžejní dráhu pro vysokozdvižný vozík zdolalo bez penalizace 34 řidičů. 227 řidičů a řidiček zvládlo dojet bez závažných chyb obě dráhy v maximálním stanoveném limitu 5 minut. Již nyní se těším na další ročník akce Ještěrka Cup 2010 Cup. Řidiči vozíků se mohou přihlásit nejen prostřednictvím své firmy, ale také na www.linde-mh.cz.“, dodala Ing. Martina Talířová.
Základní kola Linde Ještěrka Cup 2009 byla pořádána před obchodními centry v Ostravě, Olomouci, Liberci, Praze a Plzni s cílem seznámit veřejnost s vozíky značky Linde. Závody prověřily účastníky např. v rychlosti a přesnosti manipulace, v dodržování maximální výšky 150 mm zdvižení vidlic při manipulaci s břemeny po směru jízdy, anebo v případě břemena zamezujícího viditelnost vpřed.
„Linde Ještěrka Cup 2009 je ojedinělý mezinárodní projekt, při kterém společnost poprvé představila české veřejnosti zábavnou formou vozíky Linde a seznámila řidiče se základními bezpečnostními principy jejich obsluhy“, uvedla Ing. Martina Talířová.
Společnost Linde Material Handling Česká republika s.r.o. patří mezi vedoucí značky v oblasti poskytování služeb spojených s dodávkami manipulační techniky na českém trhu. Každým rokem rozšiřuje portfolio svých služeb pro zákazníky. Od roku 2000 poskytuje společnost svým zákazníkům pravidelné školení řidičů vozíků, jehož cílem je bezpečná obsluha vozíků, s minimem následných škodních událostí u proškolených řidičů.

Linde Ještěrka Cup 2009 se konal za podpory partnerů:
ELVAC SOLUTIONS s.r.o. vyvíjí a dodává řídicí, monitorovací a informační systémy. Zajišťuje kompletní servis od projektu, přes vývoj systému, jeho implementaci a navazující servis. Jeden ze systémů, které společnost vyvíjí a dodává, je i systém InfoPanels, který se na Ještěrka Cupu využívá k vyhodnocování výsledků a jejich prezentaci. InfoPanels je distribuovaný informační systém s centrální správou, který umožňuje vkládání informací, aktualit, napojení na datové zdroje (databáze, RSS, internet) a jejich následné přehrávání.
Linde Gas je jednička na českém trhu, která vyrábí a dodává technické, medicinální a speciální plyny. Součástí prodejní sítě jsou i specializované prodejny ProfiHaus, které nabízejí kompletní sortiment technických plynů, svařovací techniku, výrobky pro zábavu a životní styl a doplňkový sortiment.
Barum Continental - výrobce a prodejce kvalitních pneumatik
Firma Enersys - výrobce a prodejce trakčních a staničních baterií pro široké využití
Společnost LUBSTAR, a.s. je autorizovaným distributorem olejů a maziv ESSO a Mobil. Široká nabídka olejů a maziv pokrývá potřeby zákazníků ve všech odvětvích hospodářství. Mimo distribuce zajišťuje LUBSTAR také rozbory olejů a maziv, poskytuje poradenskou činnost, realizuje odvoz a likvidaci použitých olejů.
Würth, spol. s r.o. je obchod s upevňovacími a montážními materiály jako např. šrouby, příslušenství k šroubům, chemicko-technické produkty, nábytkové a stavební kování, kotevní technika a systémy protipožárních ochran, izolace, ruční, elektrické a pneumatické nářadí, servisní a údržbové produkty, spojovací a upevňovací materiály, předzásobovací a odběrové systémy (KANBAN) a speciální řešení pro automobilisty, stavby, dřevozpracující a strojírenské dílny.

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce