Google překladač: English Deutsch

Německá rodinná firma SCHUNK je lídrem v mnoha oblastech upínací techniky a automatizace. Ve svých výrobních závodech rozmístěných po celém světě vyrábí inovativní výrobky určené pro průmyslové použiti. Jedním z jejich výrobních závodů je společnost S.P.D. S.p.A sídlící v italském městě Caravaggio a právě tam byl v poslední době vyvinut akumulátorový elektropermanentní břemenový magnet Speedy BAT sloužící převážně pro zvedání a manipulaci feromagnetických materiálů různých tvarů a velikostí až do hmotnosti 500 kg.

Schunk 1

Firma SCHUNK ve svém širokém portfoliu produktů nabízí i vybavení pro stroje a roboty od čelistí, sklíčidel pro soustruhy přes upínače nástrojů, stacionární upínací techniku pro frézovací a multifunkční obráběcí stroje, až po precizní sofistikované systémy v oblasti uchopovací a manipulační techniky a automatizace. Produkt Speedy BAT je ideální v provozech, kde je na prvním místě vyžadována bezpečnost při práci a také efektivní způsob zvedání břemene. Díky zabudované baterii jsou tyto magnety schopny provádět více než 1 500 cyklů nakládání / vykládání bez dobíjení baterie. Výhodou této unikátní technologie je jednoduchý a bezúdržbový provoz, tudíž se může operátor věnovat samotnému procesu upnutí břemene. Energie baterie se využívá pouze během cyklů MAG / DEMAG po dobu přibližně 1 sekundy. Blikající signál označuje, že magnet pracuje, zatímco akustický alarm informuje operátora, že je již potřeba baterii nabít. Baterie lze nabíjet jednoduchým připojením kabelu, který je součástí dodávky, do zásuvky 230 V/50 Hz po dobu přibližně 4 hodin.
Schunk 2

 

UNIVERZÁLNÍ • BEZPEČNÝ

Kromě nabíjení není nutné
žádné elektrické připojení.

 

Díky síle permanentních magnetů zůstává zátěž pevně upnuta bez dalšího přídavného napájení. To lze velmi efektivně využít v místech, kde není v dosahu elektrická síť nebo je zde velmi obtížné stálé připojení na napěťový kabel.
Schunk 3


Bezpečnostní hák – systém zabraňující náhodné deaktivaci

Magnetický senzor brání aktivaci příkazu demagnetizace vždy, když je magnet pod zátěží břemene. Tímto důmyslným bezpečnostním systémem lze předejít možným úrazům či zbytečným prostojům v důsledku uvolnění a následné ztráty břemene. Tuto operaci lze provést pouze tehdy, pokud je břemeno umístěno na stabilním povrchu. Pokud byste rádi vyzkoušeli tento moderní a bezpečný břemenový magnet s označením Speedy BAT, obraťte se na vašeho obchodního zástupce nebo oslovte odborníky firmy SCHUNK a ti vám jej rádi předvedou přímo na vašem pracovišti v praxi.

www.schunk.com

Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..