Google překladač: English Deutsch

Jungheinrich-ERE-C20Vozík je kombinací dvou osvědčených sériových vozíků Jungheinrich a může se využívat pro nakládku a vykládku nákladních automobilů, přepravu zboží a vychystávání. Jungheinrich uvádí v prosinci 2014 na trh novou variantu elektrického ručně vedeného nízkozdvižného vozíku ERE C20. Vozík je kombinací nízkozdvižného vozíku a vozíku s režimem spolujízdy a může naložit zboží o hmotnosti až 2 000 kg.

Vozík, který byl kompletně vyvinut v závodě v Landsbergu (u Lipska), vychází ze sériových typů – ručně vedeného nízkozdvižného vozíku typu ERE 120 a ručně vedeného vysokozdvižného vozíku typu EJE C20.

ERE C20 je vybaven přídavným zdvihem sloupu s nosností až 700 kg. Tak je možné zvednout paletu pomocí sloupu integrovaného v bateriovém prostoru až do výšky 752 mm. „Vozík tak umožňuje širší použití při vychystávání a jednoduchých stohovacích pracích", vysvětluje Michael Hohmann, produktový manažer nízkozdvižných vozíků firmy Jungheinrich. Pomocí přízdvihu se vychystávané zboží dostane do pohodlné výšky pro snadnou manipulaci s menším zatížením páteře pracovníka.

Vysoké zrychlení, nízká spotřeba energie

Elektrický ručně vedený nízkozdvižný vozík je díky svému kompaktnímu provedení velmi obratný a má flexibilní využití – jak ve skladu, tak i při nakládání a vykládání nákladních automobilů. Vozík byl vybaven moderní technologií střídavého proudu firmy Jungheinrich. Účinnost bezúdržbového pojezdového motoru byla nastavena přímo na tuto novou generaci vozíků. Výsledkem je vysoké zrychlení a současně velmi nízká spotřeba energie. Michael Hohmann říká: „Jsou to nejlepší předpoklady pro rychlou a efektivní překládku zboží!"

ERE C20 je vybaven asistenčním systémem ProTracLink. Jedná se zde o odpružená a tlumená kola, která jsou vzájemně spojena tyčí. Michael Hohmann uvádí: „Vozík tím získá vynikající jízdní vlastnosti, jak z hlediska bezpečnosti, tak i stability a ergonomie!"

Vozík má měkce odpruženou, sklopnou plošinu pro spolujízdu na kratší i střední vzdálenosti. Navíc byl pohon vybaven kvůli ochraně řidiče, vozíku i nákladu asistenčním systémem ShockProtect. Jde o flexibilní odpružení podle velikosti zatížení, které snižuje otřesy řidiče, šasi vozíku i zboží – zejména při překonávání prahů a přejíždění nakládacích ramp. „Nízkozdvižné vozíky vybavené tímto systémem jsou vhodné pro bezpečné a ergonomicky správné nakládání kamiónů", říká pan Hohmann.

Společnost Jungheinrich patří v celosvětovém měřítku k předním výrobcům vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, skladové techniky, logistických systémů a služeb pro kompletní vnitropodnikovou logistiku. Jako výrobní společnost a zároveň poskytovatel služeb v oblasti vnitropodnikové logistiky nabízí společnost Jungheinrich svým zákazníkům rozsáhlý výrobní program vozíků, regálových systémů, souvisejících služeb a poradenství.

www.jungheinrich.cz

 

Teximp

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..