Google překladač: English Deutsch

PANK2570Tradiční rozsáhlá podzimní prezentační akce společnosti Toyota Material Handling opět přesvědčila všechny zúčastněné zákazníky, novináře i nové potenciální uživatele o stoprocentní připravenosti celého týmu Toyoty řešit jakoukoli potřebu manipulace. Promyšleně, důsledně a s plným nasazením. Toyota Demo Days se uskutečnily 20. října v Rudné u Prahy a nabídly hodnotné představení se spoustou praktických informací ze světa manipulace a logistiky. "Věříme, že Demo Days jsou vždy něčím jiným. Něčím, co zákazníky i novináře zaujme a co jim všem poskytne velmi podnětný zážitek. V minulých letech jsme si úspěšnými prezentacemi nastavili laťku poměrně vysoko – a jsme velice rádi, že jsme mnohokrát v průběhu dne slyšeli ocenění, že se akce vydařila i letos.

Jistě i proto, že program byl doslova napěchovaný tématy, která hýbou trhem. Způsob, jak představit nejmodernější trendy v našem pestrém oboru, nyní například v oblasti vychystávání, zajištění zásobování štíhlé výroby pomocí tahačů nebo oblasti bezpečnosti a snižování nákladů, je vždy v moderním byznysu trochu výzvou. Snažili jsme se o pestrost a spád, kvalitní prezentace i pečlivou organizaci akce."

"O pohodu, vzrušení a dobrou náladu se postaraly interaktivní vstupy – celá koláž reportáží, odlehčené losování cen, aukce vozíků nebo soutěže řidičů čelních vysokozdvižných vozíků o zajímavé výhry. Relaxaci nabídla možnost změřit schopnosti úsporného řízení na eco-drive simulátoru ekologické jízdy i raut s pochoutkami ve skandinávském stylu.,“ zhodnotila akci Jana Bobysudová, marketingová manažerka společnosti Toyota Material Handling CZ.

Vozíky i lidé v akci
Odborná část prezentací zaostřila na aktuální trendy a novinky v sortimentu vychystávacích vozíků, efektivní využití systémů skladování s úzkými uličkami, chytré řešení bezpaletového transportu zboží nebo efektivní řešení pro štíhlou výrobu s tahači různých typů a na mnoho dalších užitečných témat. Produktová nabídka zahrnovala kompletní sortiment skladové manipulační techniky i čelních vysokozdvižných vozíků a tahačů značek Toyota & BT. Drtivá většina modelů, zejména novinek z modelových řad BT Optio (vychystávací vozíky) a BT Vector (systémové vozíky) zaměřených na vychystávání a dokonalé využití skladového prostoru, ale i tahačů různých typů a čelních vozíků se předvedla v akci - u regálů s úzkou uličkou, při jízdě zručnosti, v rámci automatizované manipulace a podobně.

Na podrobnou foto i video galerii se podívejte na www.toyotademodays.cz

nebo ve skromnější fotogalerii přímo na našem webu T+T: http://www.technikaatrh.cz/fotogalerie/category/6-toyota-demo-days

Kalendář akcí

<<  Listopad 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..