Google překladač: English Deutsch

LHM200SC_packshot_400.jpgCo mají společného kabelky italského designéra, ledové bloky těžké půldruhé tuny a holandský sýr? To jsou jen některé z produktů, které ruční paletové vozíky BT pomáhaly přepravovat tento měsíc v pokračujícím projektu „Pracovní deníky BT Lifter“. Ten sleduje 40 vozíků BT Lifter umístěných po celé Evropě a informuje o jejich zkušenostech. Od svého založení v roce 1921 se Gucci stala jednou z nejslavnějších a nejdůležitějších módních luxusních značek v současném světě a je synonymem elegance, noblesy a kvality. Své produkty vyrábí v Itálii a distribuuje je do celého světa.

Vozík BT Lifter měl v Gucci na starosti manipulaci s různými druhy zde používané kůže, včetně kůže pštrosí a krokodýlí. Obsluha vozíku velmi oceňovala manipulační schopnosti a rychlou pumpu, která podstatně usnadňovala každodenní operace.

V Nizozemsku používal významný velkoobchodník se sýry Zijerveld & Veldhuyzen podobný vozík BT. Zde také považovali pumpu za velmi dobrou a líbila se také nová konstrukce ložisek díky snazšímu mazání a lepší ochraně proti vodě.

Ice Carving NL, sídlící také v Nizozemsku, používal BT Lifter k přepravě 1,5 tunových bloků ledu, tvořících základ ceněných ledových soch, které jsou k vidění na nejrůznějších událostech a akcích po celém světě. Vozík je také používán k nakládání hotových děl na nákladní automobily, takže je bezpečnost a plynulost ovládání velmi důležitým hlediskem.

Ostatní vozíky BT Lifter pracovaly v nejrůznějších aplikacích, od zpracování ryb po výrobu čokolády, od vinařství po farmaceutický průmysl, od automobilových součástek až po výrobu porcelánu.

Navštivte Pracovní deníky BT Lifter na http://www.bt-forklifts.cz/cs/deniky, kde naleznete novinky o všech čtyřiceti vozících.
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce