Google překladač: English Deutsch

Nový Mobilní Air System (MAS) je inovativní, mobilní zařízení na výrobu stlačeného vzduchu pro řemeslné dílny. Spojuje v sobě silné stránky stacionárního kompresoru s výhodami kompresoru mobilního. Výsledkem je malá revoluce: mobilní systémové pracovní místo, které se obejde bez rozvodu stl. vzduchu a které je využitelné v celém prostoru dílny i mimo ni. Výkon, systémové příslušenství a mobilitu – to vše nabízí revoluční „dílenský mobil“.

Příjemná a komfortní obsluha
Inovativní stavba Mobilního Air Systemu jakožto systémového pracovního místa pro řemeslnou dílnu je jak příjemná pro obsluhu, tak i robustní. Přehledný a dobře přístupný ovládací panel nabízí snadné ovládání a maximální komfort. Všechna připojení a ovládací prvky jsou snadno dosažitelné, manometry dobře čitelné. Chyby v obsluze jsou prakticky vyloučené.

K sériovému vybavení patří úpravná jednotka s odlučovačem kondenzátu s filtrem pro čistý stlačený vzduch, jakož i mlhový přimazávač pro stlačený vzduch s olejem, dvě bezpečnostní rychlospojky, dvě zásuvky 230 V a počitadlo provozních hodin, které zajišťují komfortní údržbu a maximální životnost. Proto také firma Schneider Bohemia na tento stroj poskytuje záruku 3 roky.

Automatický odpařovač kondenzátu (Automatic Condensate Extractor - ACE)
Kondenzát, který vzniká při stlačování vzduchu, se skládá z cca. 99 % vody a z cca 1 % oleje a nečistot. Olejová součást je oficiálně hodnocena jako „nebezpečný odpad“ a musí být proto odborně likvidována. Likvidace prostřednictvím specializovaných firem je většinou spojena s vysokými náklady. U kompresoru MAS je kondenzát odváděn do speciální vany s filtrační vložkou. Provozní teplota téměř 120o C stačí, aby se voda z kondenzátu vypařila. Zůstanou pouze částečky nečistot a oleje, které se zachytí ve filtrační vložce. Díky tomu se již nemusí likvidovat celé litry znečištěné emulze. Uživatel ušetří náklady za likvidaci a nemusí se v principu o kondenzát vůbec starat.

Tiché a spořádané pracovní místo
Nejen ukazatele a ovládací prvky jsou zvláště chráněné, ale celý kompresor je dobře opláštěný. Solidní skříň kompresoru MAS umožňuje jistější práci a zároveň snižuje hlučnost. Kompresor se tak řadí k nejtišším kompresorům na trhu.
Kompresor MAS má dvě velké pogumované odkládací plochy.

Flexibilní a přesto stabilní
I přes robustní stavbu je systémové pracovní místo mimořádně pohyblivé. O to se stará stabilní podvozek. Nerovnosti se snadno a bezpečně překonávají díky dvěma velkým kolům a dvěma otočným kolečkům s brzdou. Schneider MAS je dokonale stabilní. Tlumiče vibrací a nízké těžiště téměř znemožňují převrácení. K pohyblivosti při práci přispívá i 5 metrů dlouhý elektrický kabel.

Modulární výbava
Mobilní Air System je možno podle potřeby docela snadno přestavět nebo dovybavit. Kompresor je možno rozšířit řadou příslušenství, aby se přesně přizpůsobil Vašim potřebám. Přídavným vzdušníkem, aby se zdvojnásobila zásoba stlačeného vzduchu, kondenzační sušičkou, abyste měli požadovanou kvalitu vzduchu nebo třeba různými držáky, aby bylo kam dávat nářadí a příslušenství. To vše nabízí potřebnou flexibilitu a jistotu v v řemeslné dílně.

Kalendář akcí

<<  Září 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..