Google překladač: English Deutsch

ks-01…zaručená kvalita

Akciová společnost KS Klima-Service byla založena v roce 1993 a v současné době patří mezi přední české výrobce vzduchových filtrů a filtračních zařízení pro odloučení atmosférického prachu a škodlivých plynů ze vzduchu. S rozvojem nových technologií a nutnosti záchytu prachových částic a aerosolů se vzduchové filtry a filtrační zařízení intenzivně používají v mnoha oblastech, především v automobilovém průmyslu, elektrotechnice, farmacii, lékařství, potravinářství, telekomunikacích, letištích a administrativních budovách.

 

Hlavním výrobním programem společnosti jsou kapsové filtry pro odloučení hrubého i jemného prachu ve třídách filtrace G3 – F9, filtrační média ze syntetických a skelných vláken, absolutní filtry pro mikročástice ve třídách filtrace E10 – U17. Velmi důležitou součástí výrobního programu tvoří filtry a filtrační média pro lakovny a stříkací boxy.

ks-02Kompaktní filtry KS FP V3

Výzkum a vývoj

Specialisté společnosti KS Klima-Service a.s. vyvinuli řadu nových filtrů a filtračních zařízení, které se podařilo úspěšně umístit na tuzemských i zahraničních trzích. Jedná se především o kapsové filtry KS PAK 35L, G4 s velkou jímavostí určené pro vysoké zátěže viz obrázek č. 2, kompaktní filtry KS FP V3 s plastovým rámem určené pro vysoké průtoky vzduchu až 5 000 m3/h obrázek č. 1 nebo nové HEPA filtry KS MIKRO S pro záchyt mikročástic ze vzduchu obr. č. 3. Pro následující období se zaměříme na vývoj nových vysoce účinných filtrů s nízkými počátečními tlakovými ztrátami a na aplikaci nových syntetických materiálů při výrobě moderních kapsových filtrů s ohledem na zásadní změny normy EN 779. Ověřování technických parametrů filtrů a filtračních materiálů provádíme ve vlastní zkušebně v Dobříši.

ks-03Nové HEPA filtry KS MIKRO S

Co nabízíme navíc k našim filtrům?

Standardní nabídkou je bezplatné poradenství a výpočet efektivnosti filtrace. Dále nabízíme ekologickou likvidaci a odvoz použitých filtrů včetně vystavení příslušných potvrzení o NZ odpadu, dopravu zboží až do domu, rychlé dodací lhůty a flexibilitu ve výrobě, možnost objednávek přes internet, úctu k zákazníkům a příjemné jednání všech našich pracovníků.

Smluvní servis a údržba VZT a klimatizace, rekonstrukce a optimalizace starších filtračních systémů patří také k nabízeným službám.

Kalendář akcí

<<  Září 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..