Google překladač: English Deutsch

tokoz 3Žďárský TOKOZ, který je již sto let tradičním českým výrobcem zámků, uvádí na trh zámkovou vložku RIM Cylindr. Reaguje tak na poptávku zákazníků z Portugalska, Španělska, Velké Británie, Polska a Latinské Ameriky, kam tyto zámky začal nebo plánuje vyvážet. Nejen v těchto zemích je tento typ vložky velmi populární a TOKOZ by s ním chtěl uspět i na trzích, kde se klasické zadlabací zámky vůbec nepoužívají.

RIM Cylindr se řadí do rodiny výrobků PRO, které tvoří unikátní a patentovaný systém otočných stavítek. Svou konstrukcí téměř znemožňuje otevření zámku pomocí tzv. nedestruktivních tichých zlodějských metod, stejně jako jeho odvrtání. Zároveň umožňuje i bezproblémové použití v extrémních klimatických a prašných podmínkách.

Konstrukce zámku RIM a jeho užití v České republice není až tak obvyklé. Jedná se o výsledek spolupráce s exportními teritorii a odborníky v jednotlivých státech, na které chce TOKOZ primárně cílit, což potvrzuje i Petr Neuvirt, obchodní ředitel společnosti TOKOZ: „Rozšířením výroby o zámky RIM chceme hlavně otevřít příležitosti i zvýšit podíly na zahraničních trzích, kde jsou tyto zámky populární. V severských zemích, Latinské Americe, v části jižní Evropy nebo na Blízkém východě se tento typ zámku často používá jako jediný zabezpečovací prvek. Svou tradici má i na Britských ostrovech."

Tokoz 1mPrávě Británie je pro TOKOZ zajímavý trh nejen pro produkt RIM. V rámci partnerství zde značka působí prostřednictvím poskytovatelů bezpečnostních řešení. Značka zde plánuje realizovat celou řadu státních zakázek strategického charakteru. Vložka RIM Cylindr tak doplňuje portfolio nejen pro firemní klientelu, ale také umožňuje lepší proniknutí do B2C segmentu na zahraničních trzích.

Konkurenční výhodou by také mělo být propojení se systémem PRO, který umožňuje nastavení přístupů v systému hlavního a generálního klíče či sjednocení zámků na jeden klíč. „Kompatibilita se systémem PRO otevírá nové možnosti hlavně pro firemní zákazníky, kterým tak dokážeme nabídnout nastavení přístupů, a ještě komplexnější zabezpečení od speciálních zámků typu X BOX nebo závor přes visací zámky, cylindrické a RIM vložky až po nejmodernější mechatronický systém ePro," doplňuje Petr Neuvirt, obchodní ředitel společnosti TOKOZ

Tokoz letos slaví 100 let existence na trhu. Kromě visacích zámků, které vyrábí od doby svého vzniku, se společnost zaměřuje na kování a zámkové vložky pro domácnosti i průmyslové firmy. Právě na ně získala i několik patentů. Součástí výroby jsou také průmyslové díly na zakázku a do automotive průmyslu.

tokozV 2Kalendář akcí

<<  Červen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..