Google překladač: English Deutsch

Správná volba pro komplexní řešení

Společnost Haberkorn Ulmer s. r. o. je výhradním dodavatelem jednoho z celosvětově nejprodávanějších modulárních systémů hliníkových profilů – německé firmy item Industrietechnik GmbH. Společnost item působí na trhu již více než 35 let a disponuje nejširší škálou kvalitně zpracovaných komponentů a příslušenství sloužících k optimálnímu řešení i složitých aplikací.

stoly

 


Tradiční oblastí použití stavebnicového systému item jsou pracovní stoly a montážní pracoviště, splňující nejvyšší nároky na ergonomii provozu. Dle požadavků řešitele je lze doplnit o osvětlení, rozvody stlačeného vzduchu a elektrické energie. Škála pracovních desek, přestavitelných opěr pro nohy a bohaté příslušenství představují téměř nekonečný potenciál řešení přizpůsobený konkrétním požadavkům zákazníka.

Efektivní zajištění lineárního pohybu strojů a pohybových systémů vyžaduje nasazení nejrůznějších aplikací lineárních vedení. Sortiment item obsahuje hned pět systémů: kladkové vedení s vnějšími pojezdovými tyčemi, kladkové vedení s vnitřními pojezdovými tyčemi typ KLE, kladkové vedení s křížovým uspořádáním kladek typ ZR, vedení s lineárními kuličkovými ložisky a lineární valivá vedení na speciálních profilových tyčích typ PS. K pohonu pohybových členů vedení jsou k dispozici kuličkové šrouby a ozubený hřeben, zajišťující přesný a precizní pohyb. Několik rozměrových provedení v každém typu uspokojí i nejnáročnější uživatele cenově výhodným řešením a přesným lineárním pohybem a délkou zdvihu, kterou definuje zákazník.

hliníkové profily

V neposlední řadě je nutno zmínit vlastní produkci firmy Haberkorn Ulmer s.r.o., která s využitím systému item vyrábí různé typy pásových, řemenových, řetězových, modulárních a článkových dopravníků pro zajištění mezioperační dopravy v mnoha oblastech průmyslové výroby. Poslední novinkou v nabídce dopravníků jsou pásové oblouky.

Požadavek na nízkou hmotnost při zachování pevnostních parametrů, rychlou montáž, snadnou přestavitelnost a moderní design splňuje item v oblasti stavby rámů a krytů strojů, zařízení a stavby průmyslových oplocení. Spojovací prvky umožňují rozličné typy kolmých, různoběžných i mimoběžných spojení hliníkových profilů, zaručujících potřebnou pevnost spojení. Příslušenství zahrnuje množství výplní (PC, PMMA, tvrzený plast, pletiva ocelová i hliníková), kotevních či pojezdových prvků (kotevní a stavěcí nožky, pojezdová kola), uchopovacích a zajišťovacích prvků (madla, zámky, bezpečnostní spínače), kanálových profilů (elektrické rozvody) atd.

stoly z hliníkových profilů

Servis zajišťovaný sítí technických poradců v regionech na celém území České a Slovenské republiky spolu s důrazem kladeným na kvalitu provedení, příznivá cena a dlouholetá tradice zaručují splnění všech požadavků zadavatele a spokojenost uživatelů.

www.haberkorn.cz

Kalendář akcí

<<  Leden 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..