Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce

skf obr1Společnost SKF uvedla na trh kompaktní 8 kanálovou verzi své velmi oblíbené platformy na sledování stavu strojů IMx. Tento všestranný systém byl původně určen pro sektor mořských větrných elektráren a námořních aplikací. Nyní však nabízí dostupné sledování stavu strojů mnohem širší základně průmyslových uživatelů.

8 kanálová jednotka Multilog IMx-8 představuje atraktivní řešení pro uživatele aplikací zahrnujících mechanická či hydraulická hnací ústrojí. Funkce Event Capture (zachycení události) bude zajímavá pro uživatele obráběcích strojů vyžadujících cenově dostupnou schopnost detekce havárií.

Na rozdíl od 16 a 32 kanálových variant zabírá tato kompaktní 8 kanálová jednotka IMx-8, určená pro montáž na DIN kolejnice, velmi malý prostor. Proto ji lze instalovat do rozvodných skříní, často přímo ke stávajícím zařízením. Díky malému rozměru ji lze použít rovněž v aplikacích s omezeným prostorem, jako jsou malé gondoly lodních šroubů nebo větrné turbíny s přímým pohonem, kde musí být přístroje často co nejblíže k monitorovanému zařízení.

Díky napájení a komunikaci přes ethernetovou síť jsou instalace pro zákazníka mnohem snazší. Díky konfiguračnímu rozhraní na bázi mobilní aplikace dokáže většina uživatelů nastavit systém s minimálními či žádnými předchozími zkušenostmi. Užitečnou výhodou pro vzdálené aplikace, kdy jsou pravidelné servisní návštěvy ne příliš časté, je výraznou výhodou vyšší vnitřní paměť jednotky IMx-8 (4 GB oproti 8 MB u předchozích modelů). Umožňuje to stand-alone monitorování a záznam velkého množství dat, která jsou snadno přístupná pro analýzu v případě kritické události (Event Capture).

www.skf.cz

 

Kalendář akcí

<<  Červen 2018  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..