Google překladač: English Deutsch
Inzerce

nsk obr1Na veletrhu Agritechnica 2017 (Hannover, Německo, 12. až 18. listopadu) představí společnost NSK širokou nabídku valivých ložisek, která jsou svou konstrukcí určena pro zemědělské stroje. Ve stánku E44 v hale 15 budou klíčovými exponáty kompaktní ložiskové jednotky Agri Disc Hub a Large Hub. Tyto ložiskové jednotky určené pro přímé použití na strojích obsahují dvouřadá kuličková ložiska s kosoúhlým stykem a jsou široce rozšířené v zemědělských strojích, kde musejí pracovat ve velmi těžkých podmínkách.

 Ložiska používaná v jednotkách Agri Disc Hub a Large Hub od firmy NSK se vyznačují děleným vnitřním kroužkem, který dokáže absorbovat velké axiální zatížení i namáhání v ohybu. Každé ložisko je pečlivě utěsněno a umístěno do robustního tělesa vhodného k přímé instalaci. Tělesa jsou nabízena s montážními rozměry přizpůsobenými požadavkům zákazníků. Náboj je naplněn speciálním vysoce výkonným mazivem, které umožňuje absorbovat vysoké tlaky během celé životnosti ložiska.

Základními oblastmi použití jednotek Agri Disc Hub a výkonnějších Large Hub jsou všechny stroje na zpracování půdy. Zde ložiska osvědčují své schopnosti při vystavení nepříznivým podmínkám, jako jsou vlhkost, abrazivní materiál, korozivní látky (např. umělá a přirozená hnojiva) a velké mechanické namáhání.
Za těchto podmínek osvědčily jednotky Agri Disc Hub výjimečnou trvanlivost. To oceňují OEM v oblasti výroby zemědělských strojů, včetně výrobců strojů na zpracování půdy. Někteří explicitně uvádějí ve své dokumentaci, že používají ložiskové jednotky NSK.

Koncoví uživatelé stále více tlačí na výrobce zemědělských strojů, aby používali jednotky Agri Disc Hub, protože pomáhají minimalizovat doby odstávek v nejdůležitějším (a krátkém) období orby. Na jedněch kompaktních talířových bránách totiž může být nainstalováno až 98 diskových ložisek, která musí všechna perfektně pracovat.

Na veletrhu Agritechnica 2017 bude NSK vystavovat jednotky Agri Disc Hub i Large Hub. Oba druhy jednotek budou vystaveny jako samostatné exponáty i v ukázkách instalací ve strojích – kompaktních talířových bránách a mulčovacích žacích strojích.

NSK na veletrhu Agritechnica: hala 15, stánek E 44

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2018  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce