Google překladač: English Deutsch

lomax1Při výběru průmyslových vrat myslete na provoz, své zaměstnance, marketing a kvalitu. Vybírejte pečlivě, nejlépe v rukách odborníka. Garážová vrata skladů, výrobních hal, autoservisů i hasičských základen jsou každý den vystavována vysoké zátěži.

Je od nich vyžadována spolehlivost, odolnost, dlouhá životnost a bezpečnost. Vyberte pro svůj provoz taková, která všechny požadavky vašeho byznysu splní na 110 %.

Přeřaďte z manuálu na automat
Nepřeskočili jsme k autům, stále mluvíme o průmyslových garážových vratech. Už dávno nemusíte své zaměstnance několikrát denně trápit ručním otevíráním těžkých vrat. Ta moderní mohou být plně automatizovaná, ke stropu je dostanete například pomocí
· dálkového ovládání,
· čtečky čipových karet,
· kódové klávesnice i
· snímače otisků prstů.
Z vnější strany budovy zajistíte otevírání i zavírání vrat klíčovým spínačem, takže se dovnitř ani ven nedostane nikdo bez klíče.

Bezpečnost není jen o majetku, ale i o lidech
Při zabezpečení vrat vás jistě ihned napadne ochrana majetku. Jistě, pro váš byznys je naprosto stěžejní. Ve skladech, halách a dalších průmyslových objektech se ale pohybuje velké množství lidí i aut, jejichž ochranu byste měli stavět na první místo.
Jakými bezpečnostními prvky můžete vrata pojistit?
· Před nečekaným pádem ochrání pojistka přetržení pružiny.
· Ocitne-li se vratům v cestě překážka, zastaví se a vyjedou zpátky nahoru. To vše díky kontaktní liště.
· Bezpečnostní pádová brzda vrata zastaví uprostřed pádu po přetržení lanka. Navíc zabrání násilnému vniknutí zvenčí.
· Přeruší-li člověk, auto nebo jakýkoliv jiný stroj fotozávoru, vrata nebude možné zavřít.
· Bezpečný průjezd vraty zajistí v několika barvách svítící semafor.

Zahoďte nudu a šeď
U průmyslových vrat člověk očekává strohost, mají především plnit svůj účel, ne být designovým doplňkem. Moderní vrata to ale zvládnou obojí.
· Barevnosti se meze nekladou. Například průmyslová vrata LOMAX industry můžete obarvit více než 2 500 tisíci barvami, jedna z nich bude určitě ladit s vašimi firemními barvami.
· Speciální polep, odlišení vrat číslicemi, firemní logo... ať už vymyslíte cokoliv, zaručeně vás to odliší od konkurence nebo dokáže zaměstnancům usnadnit práci.
· V průmyslových halách bývá málo denního světla. Dostaňte ho tam pomocí okenních ploch umístěných v sekcích garážových vrat. Jako bonus zvenčí uvidíte, co se uvnitř zrovna děje.
· Větrací mřížky zajistí neustálý přísun čerstvého vzduchu. Nemusíte se ale bát, že by se dovnitř dostali komáři nebo jiná otravná havěť, je vybavena síťkou proti hmyzu.

Nestyďte se zajít poradit
Jakmile se pustíte do výběru průmyslových vrat, zajděte se poradit za odborníky, projděte si důkladně reference a nebojte se ptát. Jen tak se ujistíte, zda se do vašeho provozu hodí více sekční, rolovací nebo rychloběžná vrata, jaké váš prostor vyžaduje kování, jaké mají vrata tepelné a izolační vlastnosti, jak rychlý je servis, jsou-li dostupné náhradní díly, jakou záruku na vrata dostanete, jak dlouho bude trvat, než vám je nainstalují a spoustu dalších důležitých detailů.

lomax7

lomax6

lomax4

lomax3

lomax2

Public relations

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce