Google překladač: English Deutsch

Firma norelem, specialista na normalizované díly, uvádí na trh nový sortiment plastových převodů s ozubenými koly, které představují cenově výhodný a vysoce účinný doplněk k nabídce pro konstruktéry.  Převody s ozubenými koly jako nejčastěji používaný typ převodů jsou základní komponentou pro přenos sil bez prokluzu z jedné hřídele na druhou. Jsou klíčovým prvkem pro mechanismy, kde je třeba měnit směr otáčení – např. když je třeba břemeno zdvihat a spouštět.

norelem

V sortimentu norelem, který zahrnuje 45 000 položek, jsou také převody s kovovými ozubenými koly. Avšak pro lepší podporu zákazníků z oblastí automatizace a strojního inženýrství dodává norelem i jejich plastovou alternativu.

Převody s plastovými ozubenými koly jsou nejen cenově výhodné, ale mají i další přednosti: jsou lehčí a více korozivzdorné a vyžadují minimální údržbu.

Plastová i kovová ozubená kola jsou dostupná ve všech standardních velikostech s počtem zubů od 12 do 38. Mají vynikající pevnost a přesnost a jsou vhodná i pro nejnáročnější prostředí.

Pro složitější úlohy je možné převody s čelními ozubenými koly kombinovat s ozubenými hřebeny nebo kuželovými ozubenými koly, které jsou také dostupné v proslulém katalogu normalizovaných dílů, THE BIG GREEN BOOK.

"Převodu s ozubenými koly jsou nutností pro každého konstruktéra. S našimi plastovými koly nyní máme posílenou nabídku, takže zákazníci si mohou volit to provedení, které je pro jejich úlohu nejvhodnější," komentuje Marcus Schneck, ředitel firmy norelem.

Více informací o společnosti norelem v České Republice a jejím sortimentu komponent najdete na www.norelem.cz.

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..