Google překladač: English Deutsch

Úměrně rostoucímu významu průmyslového trhu skupina SKF v průběhu let rozšiřovala svou činnost v oblasti podpory zákazníků. Soustředili jsme se na vývoj nových výrobků, řešení a služeb, které našim zákazníkům přinášejí nové hodnoty. Významným způsobem jsme investovali do výstavby nových a modernizace stávajících továren, začali jsme zřizovat závody SKF Solution Factories, rozšiřovali jsme svou základnu pomocí akvizic a zvýšili jsme výdaje na výzkum a vývoj. Nyní s ohledem na potřeby zákazníků působících na průmyslovém trhu postupujeme ještě o krok dále: vytvořili jsme dvě nové organizační jednotky, tzv. obchodní oblasti Industrial Market, Strategic Industries (Průmyslový trh/Strategická odvětví) a Industrial Market, Regional Sales and Service (Průmyslový trh/Regionální prodej a služby). Nové organizační jednotky nahradí dosavadní průmyslovou a servisní divizi.

y_Skf

Obchodní oblasti svedou dohromady výrobce OEM a koncové uživatele, čímž se usnadní podpora správy životního cyklu aktiv. Poslouží nám k tomu řešení vycházejících z pěti technologických platforem SKF (ložiska a ložiskové jednotky, těsnění, mechatronika, služby a mazací systémy). Nové organizační uspořádání rovněž přispěje k dalšímu rozšiřování naší výrobní základny a dovolí nám tak reagovat na globální růst podnikatelských aktivit našich zákazníků a jejich poptávky. Vám, coby zákazníkovi SKF, nová struktura zjednoduší nákup našich výrobků a zajistí přístup k lepší podpoře. Nová organizační struktura vstoupila v platnost 1. ledna 2012.

Obchodní oblast SKF Industrial Market, Strategic Industries řídí bývalý prezident průmyslové divize SKF Henrik Lange. SI plně pokrývá prodej výrobcům OEM a koncovým uživatelům i rozvoj podnikání, výrobu a engineering. Sestává ze sedmi podnikatelských jednotek: Aerospace (letecký průmysl), Renewable Energy (obnovitelná energie), Industrial Drives (průmyslové pohony včetně průmyslových elektromotorů, hydraulických pohonů, převodovek a segmentu zařízení pro manipulaci s materiálem), Off Highway (terénní vozidla), Oil and Gas (zařízení pro těžbu ropy a zemního plynu), Precision (obráběcí stroje, lékařská zařízení a automatizace) a Railways (kolejová vozidla). Dále do této oblasti spadá i jednotka SKF Lubrication.

V čele obchodní oblasti SKF Industrial Market, Regional Sales and Service stojí bývalý prezident servisní divize SKF Vartan Vartanian. RSS zodpovídá za prodej výrobcům OEM i koncovým uživatelům, rozvoj podnikání a strojírenské služby v segmentech Metals (těžba a zpracování kovů), Pulp and Paper (výroba papíru a celulózy), Mining and Cement (těžební průmysl a výroba cementu), Food and Beverage (průmysl potravin a nápojů), a Marine (námořní aplikace). Soustředí se také na vývoj vyspělých služeb a řešení určených ke zvýšení produktivity zákazníka a na rozvoj prodejních kanálů SKF, přičemž hlavní důraz v této oblasti klade na podporu distributorů SKF a dalších partnerů.

SKF je přední světový dodavatel ložisek, těsnění, mechatronických řešení a mazacích systémů. Svým zákazníkům dále nabízí technickou podporu, údržbu, poradenství v oblasti strojního inženýrství a školení. Díky síti 15 tisíc distributorů má SKF obchodní zastoupení ve více než 130 zemích světa. Tržby skupiny se 41 172 zaměstnanci v roce 2009 činily 56 227 milionů švédských korun.

www.skf.com

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news