Google překladač: English Deutsch
Inzerce
TESA

pvc-trubky-brnoPlastové materiály nabízí široké možnosti využití, neboť v sobě spojují řadu výhod. Každý plast se však co do vlastností i možností použití značně liší. Jak je tomu v případě PVC trubek Georg Fischer?


PVC-U neboli neměkčený polyvinylchlorid, vyráběný extrudováním bez příměsí regenerátů, je univerzálním materiálem umožňujícím široké využití. PVC trubky Nalézají použití v rámci průmyslových aplikací, ale stejně tak jsou nepostradatelné v rámci řešení pro domácnosti. Charakterizuje je velmi dobrý poměr kvality a ceny. Jaké jsou však jejich konkrétní vlastnosti?

Vlastnosti a parametry PVC trubek Georg Fischer

PVC trubky jsou hladké, bezešvé a bez hrdel. Jejich délka může dosahovat až 5 metrů. Konkrétní řešení musí být voleno s ohledem na plánované tlakové namáhání. PVC trubky jsou dostupné v různých tlakových řadách (PN4 až PN16), přičemž jejich světlost se pohybuje v rozmezí od d6 do d400. Důležitým parametrem je také teplotní rozsah, který činí 0–60 °C.
Potrubní systémy z PVC trubek Georg Fischer dobře odolávají působení chemických látek, kyselin i louhů, díky čemuž jsou vhodné pro skladování a dopravu agresivních látek. Stejně tak se vyznačují dobrou mechanickou odolností. V jejich prospěch hovoří také snadná instalace díky lepeným spojům. Dalším rysem je odolnost proti korozi a tvorbě usazenin, která provázela dříve používané potrubní materiály. Při výrobě trubek a tvarovek se nepoužívají příměsi regenerátu ani změkčovadla či plnidla.

 • Chemická a mechanická odolnost
 • Snadná instalace
 • Nenáročná údržba
 • Široký doplňkový sortiment

Možné použití PVC trubek Georg Fischer

Výše popsané vlastnosti předurčují PVC trubky k použití v rámci široké škály aplikací. Zde je ovšem důležité také příslušenství, které umožňuje vyhovět požadavkům každého konkrétního projektu, konkrétně jmenujme například tvarovky, kohouty, ventily, automatické a ruční armatury a podobně. Sortiment PVC trubek tak umožňuje uspokojit potřeby v rámci průmyslových i individuálních realizací. Nutno si uvědomit, že v rámci potravinářského průmyslu je nutné použít speciální typy PVC trubek.

 • Vodovodní potrubí
 • Odpadní potrubí
 • Průmyslová potrubí
 • Stavba přístrojů
 • Zavzdušňovací potrubí v rámci odpadních systémů
 • Odvod dešťové vody
 • Větrání v domácnostech

Společnost GEORG FISCHER +GF+ nabízí široký sortiment PVC trubek. Neváhejte se na jejich specialisty obrátit s dotazy a nejasnostmi ohledně použití vhodných plastových trubek v rámci konkrétní aplikace.

Public relations
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Únor 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce