Google překladač: English Deutsch

cleanflex-easy 0Pistole typ CleanFlex Easy se používá pro čištění a eliminaci elektrostaticky nabitých povrchů. Pistole má velmi unikátní vlastnosti dříve nepoužité, které umožňují
všestranné použití. Ergonomická konstrukce, držení v ruce nebo na závěsu, menší spotřeba stlačeného vzduchu, nízká úroveň hluku, optimální ofukovací síla. Pistole je napájená 24 V DC integrovaným zdrojem pro ionizaci.

CleanFlex Easy má snadné připojení konektorem M12, tedy nemá žádné vysokonapěťové kabely ani velký externí transformátor jako v případě tradičních ionizačních pistolí.
Je lehká do ruky, disponuje vysoce odolným plastovým krytem a optimálně rozloženou hmotou pro komfortní používání.
cleanflex-easy 2Ergonomická konstrukce k uchopení pistole vyhovuje všem uživatelům. Povrch jenž je z měkčeného plastu je snadno uchopitelný a nevyžaduje vyvinutí nadměrné síly.
Proud vzduchu je ovládán spouští celou rukou, což je velmi komfortní. Nedochází totiž k žádnému zatěžování jednoho prstu jako je používáno u tradičních ionizačních pistolí.
Pro pokrytí většího prostoru je možné použít spirálovou hadici integrovanou s napájecím 24 V kabelem. Spirálová hadice se snadno natahuje i stahuje podle pohybu pracovníka, snižuje se nebezpečí zakopnutí.
K pistoli se připojuje vzduchová hadice průměr 8 mm pomocí standardního nástrčného šroubení bez nutnosti použití nářadí.
Další velmi dobrou vlastností je možnost natočení výstupní trysky v rozsahu 70°. Výstupní tryska může být nastavena ve 4 polohách v rozsahu 70°, pracovník má možnost nastavit optimální směr působení pro nejlepší výsledky čištění při dodržení ergonomických podmínek.
Špička vyfukovací trysky je vyrobena z měkčeného odolného polyuretanu, což minimalizuje nebezpečí poškození čištěného předmětu, jestliže dojde k nechtěnému kontaktu.
Výstupní tryska je konstruovaná jako kruh u kterého není možné zablokování proudu vzduchu jestliže dojde k náhodnému kontaktu s tělesem součástky, je zabráněno úrazu vlivem velkého zvýšení tlaku. (Splňuje normy OSHA)
Speciální konstrukce výstupní trysky vytváří efekt zesílení proudu vzduchu, pistole CleanFlex Easy produkuje velmi kompaktní proud vzduchu s nízkým hlukem, sníženou spotřebou vzduchu a optimální ofukovací silou ve srovnání s jinými ionizačními pistolemi.

Porovnání s ionizačními pistolemi Simco-ION:
CleanFlex porovnání s     Cobra                        ES-2J
Spotřeba vzduch u          -45%                         -40%
Ofukovací síla                  2,55× větší                1,2× větší
Hluk                                  –15dB (5× menší)     –3dB (2× menší)

Všestranné použití pistole Cleanflex Easy
Standardně je možno pistoli držet v ruce, ale také na balancéru. Uchopení pistole a použití spouště je optimální pro obě pozice.
Jsou použity odolné kovové závěsy ve dvou místech.
Na pistoli je LED indikace, která je umístěna na dobře viditelném místě a umožňuje informace o provozním stavu CleanFlex Easy. Zelená pomalu blikající indikuje zapnuté napájení, pistole je připravena pro činnost (still alive mode) Zelená trvale svítí indikuje aktivaci spouště a dostatek tlaku vzduchu pro činnost. Červená detekuje závadu ionizace je vypnuta. Ionizace je zapnuta pouze při stlačení spouště a jestliže je k dispozici dostatečný tlak vzduchu, který je měřen interním senzorem. To zajišťuje bezpečnost, nízkou spotřebu energie a prodlužuje životnost emitačního hrotu.
CleanFlex Easy používá materiály a komponenty bez obsahu silikonu. Také ve výrobním procesu nejsou použity žádné materiály obsahující silikon. Pistoli je možné používat v aplikacích při lakování.

www.lontech.cz


Conrad

Kalendář akcí

<<  Leden 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
SIAF Guangzhou