Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

gatesGates (NYSE: GTES), přední globální poskytovatel specifických řešení pro přenos síly a hydrauliku dosáhl vylepšené úrovně ochrany proti červené korozi díky inovativnímu využití poznatků vědy o materiálech a procesního inženýrství. Byly vyvinuty nové techniky pokovování, jejichž cílem je ochránit řadu hydraulického šroubení podle normy DIN 2353 před přirozeným stárnutím a degenerativními procesy. Toto v důsledku konečným uživatelům umožňuje snižovat náklady na plánovanou údržbu tím, že se prodlužuje životnost výrobků. Bezkonkurenční ochrana proti červené korozi byla validována nezávislými zkouškami.

Náhodně vybrané komponenty byly v německém Solingenu testovány uznávaným institutem IGOS, který je držitelem akreditace DAkks. Zkoušky solnou sprchou simulující agresivní prostředí, v němž dochází ke vzniku červené koroze, prokázaly, že šroubení Gates podle normy DIN 2353 prodlužuje ochranu minimálně o 500 hodin, v porovnání s uznávaným standardem 720 hodin.

„Se šroubením Gates dle DIN 2353 se snižují nároky na plánovanou údržbu, jelikož dokáže odolat červené korozi až 1 200 hodin," uvedl Ben Rook, ředitel Business Unit Gates. „Pochopitelně to představuje významnou úsporu nákladů ve srovnání se 720 hodinami, což je obvykle dosahovaný výsledek ostatními značkami. Z toho mohou profitovat jak distributoři společnosti Gates, tak i koncoví zákazníci."

Společnost Gates se vždy snaží naslouchat požadavkům svých distribučních partnerů a konečných uživatelů a reagovat na jejich potřeby praktickými tržními řešeními. Integrací zpětné vazby z trhu do procesu vývoje nových výrobků společnost Gates dokáže snížit konečným uživatelům celkové náklady na vlastnictví zařízení díky následujícím výhodám:
• Méně časté výměny a cykly plánované údržby
• Méně odstávek zařízení díky delší životnosti povrchové úpravy
• Nižší náklady na náhradní díly

Společnost Gates vyrábí šroubení podle normy DIN 2353 pro OEM výrobce působící v různých průmyslových odvětvích a její výrobní standardy slouží jako srovnávací měřítko kvality pro kompletní řadu dílů dle DIN.

www.emb-eifel.de

 


Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
1617181920
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..