Google překladač: English Deutsch

Začátkem září došlo k fúzi společností Haberkorn Ulmer s.r.o. a Ernst Glogar s.r.o. Haberkorn tak úspěšně dokončil akvizici, započatou v loňském roce, a rozšířil tak svoji nabídku o oblast hydraulických komponentů. Po úspěšné integraci na evropských trzích tedy i v České republice dochází ke spojení těchto dvou významných firem v oblasti strojírenství.

haber01

„Cílem je využít vybudovaného zázemí a zkušeností obou společností ve prospěch zákazníků, kterým se rozšířením sortimentu snažíme nabídnout komplexní řešení jejich potřeb a zároveň usnadnit, zrychlit a zefektivnit proces nakupování. Další výhodou, kterou toto spojení zákazníkům přináší, je rozšíření obchodní sítě. Zařazením organizačních jednotek Ernst Glogar s.r.o. do struktury Haberkorn Ulmer s.r.o. totiž vznikly dvě nové provozovny. Kromě centrály v Mokrých Lazcích u Opavy tedy budou zákazníci nově obslouženi také na pobočkách v Českých Budějovicích a Liberci,“ říká ing. Jaroslav Binar, ředitel a jednatel Haberkorn Ulmer s.r.o.

Celá fúze je v souladu se strategickým záměrem koncernu Haberkorn. Tím je postupné rozšiřování portfolia nabízených produktů a služeb a tedy komplexnější řešení potřeb zákazníků. Svou orientací na vysokou kvalitu nabízených produktů a důrazem kladeným na odborné poradenství a servis společnost Ernst Glogar s.r.o. do tohoto konceptu vhodně zapadá.

haber1

Haberkorn Ulmer s.r.o.
Pobočka v České republice byla založena roku 1994 a dnes je jedním z lídrů na středoevropském trhu. Zabývá se poskytováním technického poradenství a dodávkami strojírenských komponentů, jako jsou mechanické pohony nebo univerzální systém pro stavbu strojů z hliníkových profilů, a také ochranných pracovních prostředků. Společnost je členem rakouského průmyslového holdingu HABERKORN, který patří mezi pět největších průmyslových distributorů v Evropě.

Ernst Glogar s.r.o.
Firma Ernst Glogar s.r.o. byla založena v roce 2001 jako dceřinná společnost významného rakouského subdodavatele pro strojírenský a automobilový průmysl, a svým zaměřením na oblast hydraulických komponentů předních evropských výrobců vhodně doplňuje produktové portfolio společnosti Haberkorn Ulmer s.r.o. Nabízí kompletní sortiment hydraulických hadic a komponentů takových značek jako Semperit, Voss, Tieffe, Stucchi a dalších.

Fúzí došlo k zániku společnosti Ernst Glogar s.r.o. a jejímu zařazení do organizační struktury Haberkon Ulmer s.r.o.

http://www.haberkorn.cz/

 haber_logo_Haberkorn

Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..