Google překladač: English Deutsch

Jeden z nejhlubších matů na trhu, sametový vzhled a vysoká odolnost na jakékoli běžné mechanické poškození... tyto vlastnosti může přinést vašemu nábytku FENIXX – novinkový materiál, který je díky svému nanopovrchu v kombinaci s podkladem z HPL laminátu opravdovým revolučním materiálem pro 3. tisíciletí!

FENIXX-1

„Díky unikátní technologii výroby se FENIXX vyznačuje povrchem tvořeným nanočásticemi, které mu dodávají vysokou estetickou hodnotu, ať už v podobě jednoho z nejhlubších matů, tak i sametové hebkosti na dotek," uvádí Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů, a pokračuje: „Z pohledu užitkových vlastností navíc nanopovrch FENIXXu bez problémů odolává vodě, silným nárazům do plochy, extrémním výkyvům teplot i otiskům prstů či působení běžných domácích chemikálií. A když se třeba stane povrch nábytku malířským plátnem našich dětí, stačí obyčejná nanohoubička a vše je opět čisté, bez kreseb."
FENIXX se hodí nejen na jakýkoli typ nábytku v interiéru, ale například i jako dekorativní obklady stěn a jiných interiérových aplikací a dovede nabídnout designové i užitné vlastnosti, jež zatím nemají u žádného jiného materiálu obdoby!

TRACHEA, a.s.
Společnost TRACHEA je největším českým výrobcem komponentů - dvířek pro nábytkářský průmysl, který se na trhu pohybuje již od roku 1996. Významná část její činnosti se soustředí na produkci nábytkových dvířek pro celý interiér včetně komerčních prostorů, více méně zaměřenou na dvířka kuchyňská. Za dobu své existence se společnost vypracovala do špičky výrobců v tomto oboru, nezastupitelný podíl na tom má vysoce moderní výrobní technologie, obsáhlost produktových řad a patnáctileté zkušenosti v tomto oboru. TRACHEA spolupracuje s více jak sty maloodběrateli i prestižními velkoodběrateli, významné partnerství ji pojí s dodavateli špičkových materiálů pro výrobu nábytkových komponent. Více o společnosti na www.trachea.cz a www.overface.cz.

FENIXX 2

FENIXX 3

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..