Inzerce
Google překladač: English Deutsch

TAT 1 IMG 6863Od června 2013 je firma TAT – pohonová technika s.r.o. výhradním obchodním zastoupením italské firmy P.E.I., která je výrobcem ochran vodicí dráhy. Tímto sortimentem doplňujeme komponenty pro výrobce strojů – obráběcích, dřevoobráběcích, laserových, které již našim zákazníkům dodáváme: ozubené tyče, kuličkové šrouby, přesné převodovky, lineární vedení.

Krátké představení firmy P.E.I.
Inovace, kvalita a cenová politika orientovaná na zákazníka udělaly z italské firmy P.E.I. jednoho z předních světových výrobců v oblasti ochranných krytů pro obráběcí stroje. Úspěch je výsledkem více jak dvacetileté zkušenosti, odborného a výrobně-technického know-how, spojeného se znalostí obchodu a managementu, jakož i nepřetržitým technickým vývojem. Neustálá snaha o technickou inovaci vedla do roku 2011 k získání přes 50 mezinárodních patentů. Firma P.E.I. investuje více než 4 % ročního obratu do výzkumu a vývoje. Od počátku je cílem nabídnout zákazníkovi co nejlepší servis. Firma je schopna vést celý výrobní cyklus, od vzniku prototypu, až po vývoj technického řešení, výrobu i dodání výrobků díky svým obchodním partnerům.

TAT 2 ceramix-completoLetošní novinky v sortimentu

Ochrana proti horkým třískám – CERAMIX
Materiál CERAMIX se používá především pro roletové kryty strojů při mokrém, ale i suchém obrábění. Pásový nosný materiál, skládající se ze dvou vrstev je pokrytý vrstvou polymeru s vysokým podílem keramických vláken, má velmi vysokou odolnost proti vysokým i nízkým teplotám (-25 °C–300 °C), vysokou odolnost proti oděru a je používán u minerálních olejů. Je antistatický a samozhášecí. Používá se v horizontální i vertikální pracovní poloze.

Vyměnitelný stěrač vedení – PR4A
- snadno odstranitelný
- lehká montáž
- bez demontáže teleskopického krytu

TAT 3 PR4A spaccatoVyměnitelný stěrač vedení – PR4A – je inovativní řešení pro rychlou výměnu stěrače teleskopických krytů bez dlouhého přerušení chodu stroje. Tento stěrač se skládá ze tří separátních částí:
- základního nosiče, který je pevně upevněn s teleskopickým krytem
- svěrného profilu, který může být odstraněn
- lišty stěrače pro čištění a ochranu

Ochranné měchy pro portálové stroje – WAVE SKY
Při použití ochranného měchu WAVE SKY může být sací výkon při odsávání kouře, prachu a třísek při obrábění redukován na minimum. Speciální, prosvítavý materiál zaručuje dostatek světla v pracovní oblasti. Verze s motorem ulehčuje otevírání a zavírání střechy stroje.

Technické parametry:
maximální rychlost: 90 m min-1
maximální zrychlení: 1 G
maximální šířka mezi vedením: 8 000 mm
maximální zdvih: 25 000 mm
standardní šířka měchu: 200/250/300 mm

www.tat.at/cz

TAT 5 WaveSky


Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2430

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..