Google překladač: English Deutsch
Inzerce

corroll 1Společnost Coroll s.r.o., přední distributor ložisek, kuličkových šroubů, lineární techniky a širokého sortimentu dalších strojírenských komponent v České republice se dlouhodobě zaměřuje na kvalitu. Vysoká odbornost technického týmu získaná dlouholetou praxí,

zastoupení špičkových prémiových výrobců, perfektní služby a skladové zásoby za více než 100 mil. CZK postupně z Corollu udělali největšího dodavatele ložisek výrobcům obráběcích strojů v České Republice.

Firma již od svého založení v roce 1995 zastupuje společnost NSK, největšího japonského výrobce ložisek a lineární techniky a největšího světového výrobce kuličkových šroubů.
Sklad produktů NSK v Hronově postupně narůstal a dnes nemá ve střední a východní Evropě konkurenci. Široce jsou zde zastoupena přesná vřetenová ložiska pro obráběcí stroje, špičkové kuličkové šrouby, válečková i kuličková lineární vedení, přesné kruhové tyče a samozřejmě ucelené řady ložisek a souvisejícího strojírenského sortimentu. Skladové zásoby jsou neustále doplňovány podle konkrétních potřeb zákazníků a požadavků trhu, tak aby bylo možné vyhovět zásilkou zboží do druhého dne, v urgentních případech i v řádu hodin. Zázemí tohoto skladu dnes využívají všechny segmenty českého strojírenství včetně těžkého strojírenství, hutí, dolů, výrobců elektromotorů i převodovek.
Vybudování takto rozsáhlého skladu se potvrdilo jako skvělá strategie. Díky možnostem okamžitých dodávek se firma výborně prosazuje v Čechách, ale i na zahraničních trzích, a to nejen v Evropě. Skladových zásob Corollu využívají i zákazníci v Kanadě, USA nebo třeba Indii.
Vedle NSK zastupuje Coroll i další významné japonské a evropské výrobce. NTN-SNR – předního výrobce ložisek pro všechny průmyslové oblasti se silnou pozicí v automobilovém průmyslu, japonského výrobce NIPPON THOMPSON, který pod značkou IKO dodává přesná jehlová ložiska a široký sortiment lineárního vedení. Velmi zajímavý sortiment pružných hřídelových spojek a dalších strojírenských komponent nabízí Coroll od japonského výrobce MIKI PULLEY, který je absolutní světovou špičkou z hlediska parametrů, kvality a spolehlivosti. Skladem je i kompletní sortiment nářadí pro montáž a demontáž ložisek od holandského výrobce BEGA včetně oblíbených indukčních ohřívacích přístrojů.
Coroll také vyrábí zakázkové kuličkové šrouby, lineární vedení i přesné kruhové tyče. Bohaté zásoby kolejnic, vozíků, kuličkových šroubů i tyčí umožňují jejich dělení a úpravu přesně podle požadavků zákazníků. Na základě náročného školení a praktického výcviku ve Velké Británii rozšířila firma Coroll v loňském roce své služby rovněž o opravy kuličkových šroubů. Umí si poradit se všemi obvyklými systémy oběhu kuliček a opravují kuličkové šrouby od většiny světových výrobců.
Společnost Coroll s.r.o. koncem roku 2017 uskutečnila zajímavou akvizici. Nákup firmy zabývající se výrobou a distribucí průmyslových těsnění, plastů, hadic, elektroizolantů, řemenů, pryží i průmyslové chemie podstatně rozšíří nabízený sortiment.
V roce 2018 připravuje Coroll investice do strojního vybavení, čímž chce ještě zvýšit nabídku svých služeb pro průmyslové podniky.

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2018  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce