Google překladač: English Deutsch

Design je pro naši firmu stejně důležitý jako zpracování a použité materiály. Naše díly již desítky let pomáhají firmám získat jednoznačnou tvář na trhu. Věříme, že image a výjimečnost značky posiluje nejen dobrá zkušenost s Vašimi produkty, ale i snadná identifikace a rozpoznatelnost od konkurence.

Elesa 1 design

Společnost Elesa+Ganter je světovým lídrem ve výrobě normovaných dílů do průmyslu a snaží se se svými inovacemi stále překvapovat a inspirovat. Kvalitou přesvědčujeme již přes 70 let a naše letité zkušenosti ve vývoji a výrobě již dávno nesoustředíme jen na kvalitu zpracování ale čím dál více také na atraktivitu. Výsledkem toho je řada dílů oceněná na prestižních designérských soutěžích. A nejen to. Vaši image může podpořit i fakt, že výroba našich dílů probíhá s použitím obnovitelných zdrojů.
Elesa 2 GREEN
Ergonomie, kvalitní materiály i antibakteriální účinky
Další kapitolou je ergonomie a použité materiály. Chcete si být jistí, že Vám madlo, či rukojeť bude příjemná na dotek a umožní bezpečný úchop? Zcela jistě si vyberete ze široké nabídky našich produktů. Myslíme jak na malé, tak velké ruce, použité bezpečnostní rukavice, ale i na případný pot. Proto například vyrábíme rukojeti VCT SOFT TOUCH i do fitness center, kde jsou jimi hojně osazené posilovací stroje. Máte naopak obavu z přenosu infekcí a bakterií? Není problém, v našem sortimentu naleznete i díly s antimikrobiálními složkami, označované souhrnně do kategorie SAN.
Elesa 3 SAN COMBI

Vyrobíme Vám díly na míru
Chcete vlastní logo, či jinou typizaci dílu Vám na míru? Ani toto pro nás není žádný problém. Naše výroba je velice flexibilní a rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům. Silná orientace na zákazníka a výrobní flexibilita obou mateřských společností (Elesa S.p.A. + Otto Ganter GmbH & Co. KG) umožňuje, kromě širokého sortimentu sériových normovaných prvků, nabízet také zakázková technická řešení splňující specifické požadavky.
Elesa 4 customized
Dávno jsme si ale také uvědomili, že to co si Vaše paměť vybaví jako první ve spojitosti s určitou značkou, je její barva. Od značek formule 1 po nápoje jako je Pepsi. I Vaše stroje mohou být jednoznačně rozpoznatelné barvou a naše díly ji dokáží vyzdvihnout. Produkty, které standardně nabízíme v různých barevných variantách pak souhrnně řadíme do kategorie ELECOLORS. Nebráníme se však ani v tomto případě namíchat Vám barvu přímo na míru.
Elesa 5 ELEKOLORS

Na vše co Vás trápí jsme již dávno mysleli za vás. Možná i na to, co Vás ještě nenapadlo. Nechte se námi inspirovat. Naši konstruktéři si lámou hlavu s technickými a designovými řešeními tak abyste vy nemuseli. A pokud máte vlastní představu, rádi se přizpůsobíme. Zásilka normovaných dílů od nás Vám usnadní práci a čas.

Navštivte náš web, tým Elesa+Ganter
www.elesa-ganter.cz

Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..