Google překladač: English Deutsch

Bossard CZ s.r.o. je součástí skupiny Bossard Group, která patří mezi přední mezinárodní poskytovatele produktových řešení a služeb v oblasti spojovacích technologií. Od roku 2012 patří do skupiny Bossard Group i společnost KVT – Fastening, která se specializuje na prodej značkových spojovacích komponentů, včetně montážního zařízení a služeb. Díky širokému sortimentu spojovacích prvků čítajícím více než 1 000 000 artiklů, technickému poradenství a řízení zásob prostřednictvím inteligentní metodologie Smart Factory Logistics, poskytujeme našim zákazníkům kompletní podporu a řešení v oblasti zásobování spojovacími prvky. Mezi naše zákazníky patří lokální a mezinárodní průmyslové společnosti, které se na naše služby mohou maximálně spolehnout.

Bossard 00

Portfolio služeb a produktů
• Produkty: Spojovací prvky dle mezinárodních norem, značkové spojovací prvky, speciální (výkresové) spojovací prvky.
• Služby v oblasti výzkumu a vývoje: Nabízíme službu ATE, která obsahuje šest různých pilířů v oblasti vzdělávání, v oblasti pevnostních zátěžových a korozních testů v akreditovaných laboratořích, v oblasti snižování nákladů pomocí komplexní analýzy použitých spojovacích prvků, v oblasti demontáže a montáže finálního výrobku s cílem vyhledat potencionální úsporné řešení, v oblasti montážních procesů aj.
• Služby v oblasti logistiky: Metodologie Smart Factory Logistics založená na rychlé, přesné evidenci položek, nabízející ucelený logistický systém a řešení dodávek do výroby a na sklad; umožňující redukovat jak finanční, tak časové náklady spojené nejen s logistikou (TCO). Inteligentní systémy, jako jsou SmartBin Cloud, SmartLabel Cloud a další, optimalizují zákaznický logistický řetězec a spravují klíčové položky ve výrobě a na skladě.
Bossard 02V posledních několika letech přicházíme s celou řadou „smart" řešení, která zapadají do konceptu Průmysl 4.0. Jde o unikátní logistické systémy a technologie k zefektivnění komplexních logistických procesů, jak pro výrobu, tak i sklady. Představujeme systémy SmartBin Cloud a SmartLabel Cloud.

SmartBin Cloud
Je plně automatizovaný váhový systém, který fyzicky eviduje stav zásob na dané pozici a poskytuje tak plnou kontrolu zásobovacího cyklu v rámci interní či externí logistiky. SmartBin Cloud je vybaven třemi elektronickými senzory, váhovým senzorem, polohovacím senzorem a nově i pohybovým senzorem. Pohybový senzor detekuje odběr či doplnění komponentů z/do boxu. Informace o stavu zásob jsou pro uvedené pracoviště k dispozici v reálném čase.
„SmartBin Cloud dále umí zaslat objednávku k doplnění zásob v případě poklesu hladiny pod předem stanovenou hodnotu v boxu. To vše za podpory elektronického displeje s aktuálním stavem objednávky a termínu dodání. Veškerá data jsou k dispozici a v bezpečí díky průmyslovému cloudovému připojení a komunikace IIoT," popisuje specialista prodeje logistických systémů Mgr. Tomáš Kašpárek z české pobočky Bossard.
„Rychlé a přesné provedení inventury, univerzální využití logistických systémů i pro položky mimo provenienci Bossard CZ, přesné vychystání položek pro výrobní linky pomocí LED signalizace a funkcionality Pick-To-Light, konsolidace objednávek do jedné dodávky i od jiných dodavatelů na příjem či přímo do výrobních linek, evidence expirace pro laky, barvy, tmely apod., ERP integrace, podpora při plánování forecastů pomocí našeho programu ARIMS atd.," popisuje další efektivní řešení Tomáš Kašpárek.

Smartlabel Cloud
Inovovaný systém Smartlabel Cloud spadá do kategorie logistických technologií typu all-in-one. Jde o poloautomatický objednávací systém s vlastním elektronickým displejem velikosti 2.6", LED signalizací a technologií Pick-To-Light.
Díky praktickému způsobu uchycení je displej snadno čitelný za všech běžných pracovních podmínek. Dlouhá životnost baterie (až 5 let) zajišťuje minimální údržbu a maximální spolehlivost. A jak to celé funguje?
„Přímo v místě spotřeby nebo ve skladu potřebuje obsluha doplnit položky do boxu. Na Smartlabel Cloudu stiskne objednávací tlačítko a v reálném čase vidí celý průběh objednávky položky včetně termínu dodání. Jakmile je položka dodána do boxu, stiskne obsluha potvrzovací tlačítko a máme kompletně dodávku splněnu," poznamenal Tomáš Kašpárek.
„Univerzální způsob využití i pro položky mimo Bossard, optická kontrola stavu zásob bez omezení max. objemu či váhy objednávané položky, výrazná úspora prostoru v místě výroby či na skladě (až 50% oproti tradičním nebo 2 kanbanovým systémům), komplexní informace o položce na dané lokaci, výrazná úspora času pro další pracovní činnosti," zmiňuje výčet dalších funkcionalit pan Kašpárek.
Díky nejnovější IIoT komunikaci a bezpečnému cloudovému zabezpečení jsou veškeré podrobné informace o položce, rovněž i stav objednávky a termín dodání k dispozici kdekoliv ve Vaší společnosti.

Bossard lg

 Bossard CZ s.r.o.
Tuřanka 1519/115a, 627 00 Brno
tel.: 547 131 300
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.bossard.com

Společnost Bossard nabízí nejvyšší kvalitu v oboru spojovacích technologií. Naše výrobky a služby se vyznačují trvalým úsilím o dosahování nejvyšší úrovně, technickou přípravou přizpůsobenou potřebám zákazníků a poradenstvím orientovaným na konkrétní postupy.
Cílem každého řešení, které Bossard vytváří, je umožnit Vám dosáhnout vyšší produktivity.
• Pomáhá s výběrem správné spojovací součásti pro konkrétní aplikaci.
• Podporuje konstrukci Vašich nových výrobků, k čemuž využívá odborné technické znalosti.
• Optimalizuje řízení skladových zásob (C-dílů) prostřednictvím štíhlého managementu.

Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..