Google překladač: English Deutsch

Společnost SKF vyvinula řadu informačních a výpočetních aplikací, díky nimž budou moci uživatelé vstupovat do světa znalostí SKF prostřednictvím iPhonů a iPadů. Aplikace SKF usnadní provádění analýz, výpočtů a rozhodování. Zároveň představují vstupní bránu k informacím o společnosti SKF, jejích výrobcích a řešeních. „Chceme svět vybavit znalostmi SKF, to je naše vize. A protože se svět stále více přiklání k mobilním řešením, můžeme své vědomosti zákazníkům, partnerům i studentům zpřístupnit pomocí nejnovějších technologií,“ uvádí prezident a výkonný ředitel SKF Tom Johnstone.

skf

 

„Mobilní zařízení využívá stále více lidí, stávají se nepostradatelnými pomocníky. Takže když znalosti nabídneme v podobě přizpůsobené mobilním zařízením, dostanou naši partneři odpovědi na své otázky snadněji a rychleji.“ SKF aplikace nabízí zatím jen pro iPhone a iPad, ale v dohledné době se dočkají i majitelé smartphonů se systémem Android. Aplikace si uživatelé mohou stáhnout všude, kde je k dispozici iTunes Store, tedy v šedesáti zemích světa. Všechny aplikace SKF jsou ke stažení zdarma. SKF Care SKF Care je maják, který ukazuje, jak podnikat eticky, se zřetelem na společenskou odpovědnost a ohleduplně k životnímu prostředí. Důsledné prosazování zásad strategie SKF Care pomáhá společnosti SKF utvářet budoucnost, ve kterou pevně věří.

 Why SKF
Mnozí zákazníci se ptají “Proč jsou výrobky SKF nejlepší.” Tato aplikace je seznámí z důvody, pro je právě SKF nejlepší volba.

SKF Bearing Calculator
Vyhledávání ložisek SKF a výpočty, ať jste, kde jste. Výpočty, které uživatelé znají z Interaktivního katalogu SKF, jsou optimalizovány pro použití s mobilním zařízením.

SKF DialSet
SKF DialSet vychází z teorií domazávání SKF a umožňuje snadný výpočet mazacích intervalů a potřebného množství maziva.

SKF Seals
Aplikace zaměřená na obráběná a vstřikovaná těsnění a součásti z vyspělých plastů (AEPP). Stáhněte si do iPhonu celý svět těsnění.

SKF Belt Calculator
Tato aplikace dává servisním a prodejním technikům do rukou možnost kontroly kvality stávající konstrukce řemenového pohonu.

SKF Automotive Parts Search
Poslední novinky o špičkových náhradních dílech SKF, ať jste kdekoliv. Aplikace zajišťuje přístup ke všem výrobkům SKF a souvisejícím informacím.

SKF Web Customer Link
Registrovaní a autorizovaní uživatelé si mohou ověřit dostupnost výrobků a prohlížet historii objednávek on-line.

SKF Distributor News
Tato aplikace nabízí přístup k informacím o nejnovějších výrobcích, řešení a akcích SKF.

 www.skf.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..