Google překladač: English Deutsch
Inzerce

emiratres 03 mS propuknutím nemoci COVID-19 Emirates a dnata adaptovaly svůj provoz v souladu s regulačními nařízeními i cestovní poptávkou.
Cílem Emirates je zajistit osobní leteckou dopravu tak dlouho, jak je to jen možné, aby se pasažéři mohli vrátit domů, i za postupného zavádění zákazů a uzavírání zemí po celém světě. Mezinárodní nákladní letecká přeprava pokračuje i nadále, a to za využití flotily nákladních letadel Boeing 777, která budou po celém světě přepravovat zejména základní zboží včetně zdravotnického materiálu.

S dramatickým poklesem letů i souvisejících služeb svůj provoz výrazně omezila i dnata, včetně dočasného uzavření některých poboček napříč mezinárodní sítí.
„Svět se kvůli COVID-19 doslova ocitl v karanténě. Je to bezprecedentní krize ve své šíři i rozsahu: z pohledu geografického, zdravotního, společenského i ekonomického. Až do ledna 2020 se Emirates dařilo plnit plány aktuálního finančního roku. COVID-19 nicméně přinesl v posledních šesti týdnech do tohoto trendu náhlý a bolestivý útlum.

Jakožto globální aerolinka jsme aktuálně v situaci, kdy nemůžeme realizovat přepravu pasažérů, dokud země znovu neotevřou své hranice a nevrátí se důvěra v cestování. Od středy 25. března Emirates dočasně přeruší většinu osobních letů. Nákladní přeprava je stále vytížená a zůstává v provozu i nadále. Situaci budeme i nadále sledovat a jak to bude možné, znovuobnovíme naše služby," řekl Jeho Veličenstvo šejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, předseda představenstva a výkonný ředitel Emirates.
Na základě žádostí vlád i zákazníků o podporu repatriace cestujících bude společnost Emirates pokračovat v osobních i nákladních letech do následujících zemí, dokud zůstanou otevřeny hranice: Spojené Království, Švýcarsko, Hong Kong, Thajsko, Malajsie, Filipíny, Japonsko, Singapur, Jižní Korea, Austrálie, Jihoafrická republika, USA a Kanada. Situace zůstává dynamická, cestovatelé si mohou svůj let zkontrolovat na emirates.com.

„Skupina Emirates má silnou bilanci i solidní hotovostní likviditu, jsme tedy schopni přežít a přežijeme i během delšího období zredukovaných letových plánů, jsme a budeme připraveni na návrat do normálního režimu," dodal šejk Ahmed.
• Emirates bude provozovat i nadále nákladní lety, nicméně dočasně přerušuje většinu osobní přepravy, a to od 25. března 2020
• dnata výrazně zredukuje svůj provoz, u některých mezinárodních poboček s nižší poptávkou jej dočasně uzavře
• Skupina Emirates dočasně sníží většině zaměstnanců základní příjem po dobu tří měsíců, pracovní místa zrušena nebudou
• Emirates podporuje všechna vládní opatření zaměřená k ochraně zdraví

Kalendář akcí

<<  Září 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..